כתבות נבחרות

הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואה חוץ בנקאית הינה הלוואה הניתנת על ידי גוף שהוא אינו הבנק
כפי שמשתמע מהשם, הלוואות חוץ בנקאיות הינן הלוואות אשר ניתנות על ידי כל גורם שהוא אינו הבנק, וזהו בעצם שם כולל של מגוון הלוואת הניתנות על ידי גופים רבים במדינה. הלוואות חוץ בנקאיות מסייעות לאנשים רבים בהשגת סכומי הכסף הדרושים להם והן עושות זאת תוך הענקת תנאים אטרקטיביים ביותר.

אז מה כדאי לדעת על הלוואות חוץ בנקאיות?
• מדוע אנו זקוקים להלוואות חוץ בנקאיות: הבנקים השונים במדינה אמנם מציעים ללקוחותיהם הלוואות שונות, אולם לא כל לקוח זכאי לקבלת הלוואה. בכדי לקבל הלוואה מהבנק יש לעמוד בקריטריונים רבים ומחמירים ביותר, ואלו אשר אינם עומדים בהם אינם זכאים להלוואה, וצריכים לפנות להלוואות חוץ בנקאיות בכדי לקבל את סכום הכסף הדרוש להם.

• מהיכן ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית: חברות הביטוח, הלוואות בערבות מדינה, הלוואות לעסקים חדשים, האשראי וקרנות הון סיכון הינם רק חלק קטן מהגופים המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות במדינה. בנוסף ישנם גופים קטנים יותר המעניקים הלוואות לחברים בהם וכן אף מקומות תעסוקה המציעים לעובדיהם הלוואות במסגרת החברה.

• מהם היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית: הלוואות חוץ בנקאיות כמו הלוואות לעסקים מתאפיינות בתנאים נוחים ביותר, בנוסף לקלות בה ניתן לקבלן. על הלוואות חוץ בנקאיות נצטרך להחזיר ריבית נמוכה יותר מזאת הנדרשת על ידי הבנקים עבור סכום דומה, וכן לרוב גם פריסת התשלומים להחזר ההלוואה תהיה נוחה יותר.

במגוון רחב של בעיות כלכליות נוכל להיעזר בהלוואות חוץ בנקאיות

כאשר אנו מעוניינים ברכישת דירה, פתיחת עסק, תשלום עבור הוצאות רפואיות או מימון לימודים, אך אינינו זכאים להלוואה מהבנק, נוכל להיעזר בהלוואות חוץ בנקאיות וליהנות ממימון מהיר ונוח המאפשר לנו לבצע פעולות כספיות רבות שלא יכולנו לבצע עד כה.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010