כתבות נבחרות

טיפים על טיולים לפיליפינים
טיולים לפיליפינים יכולים להיות החוויה הכי מדהימה שהייתה לכם בחיים. עם זאת, נשאלת השאלה כיצד אפשר לתכנן טיול במקום כל כך רחוק, הרי השפה במקום לא מוכרת ולא מובנת וכמובן שגם התשתית התיירותית המעולה שם לא קיימת בכל מקום. הנה כמה טיפים חשובים.

טיולים לפיליפינים עם קבוצה מהארץ

קבוצה מהארץ יכולה להפוך את הטיול להרבה יותר מהנה. נכון שיש לא מעט מתלוננים על כך שבחו"ל יש יותר מידי ישראלים ולעתים חוף הים במדינה זרה יכול להרגיש כמו אילת, אך בסופו של דבר טיולים לפיליפינים יכולים להיות הרבה יותר מהנים ומצחיקים אם אתם עם קבוצת מטיילים מישראל. תמיד תוכלו להתנתק מהקבוצה ולהיות לבד או להכיר אנשים חדשים במסיבות או בערבים, אך תמיד יהיה לכם את הישראלים שיעזרו לכם והחוויות ייזכרו לעד.

תשאלו חברים או בני משפחה שהיו שם

אם אתם רוצים להתכונן לטיולים לפיליפינים טוב יותר חשוב שתדברו עם אנשים שכבר היו שם. בוודאות יהיה לכם לפחות חבר אחד, בן דוד כלשהו או מכר בפייסבוק שהיה בפיליפינים ויוכל לעזור לכם. טיולים לפיליפינים יכולים להיות הרבה יותר מעניינים אחרי שתכירו את המקום ותקראו על המדינה וכמובן תוך כדי תכנון המסלול מומלץ להיעזר בהם.

תבואו בראש פתוח ובגישה חיובית

חשוב להגיע לטיולים בראש פתוח ובעיקר כאשר מדובר על יעד אקזוטי ויוצא דופן כמו הפיליפינים. שם הכול יכול לקרות, יכול להיות שתכירו מקומית ותבלו איתה בערב ויכול להיות שתחברו לחבורה של בריטים ששותים בירה כל היום. זה מה שיפה בטיול ולעתים מקום אחד יקסום לכם יותר מאשר מקום אחר ותרצו להישאר בו עוד, והמחירים הזולים בפיליפינים מוסיפים מאוד לכל החוויה הזו להיות הרבה יותר חיובית.  

 

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010