כתבות נבחרות

טיול בפיליפינים לכבוד ירח דבש
בחירה נכונה של יעד לירח דבש עשויה להיות משימה מורכבת. עם זאת, יש מקומות בעולם שלגביהם לא צריך להתלבט כי הם מציעים את התנאים האידיאליים עבור בני זוג מאוהבים. אחד מהם הוא איי הפיליפינים וכיום בשביל ליהנות מהם אפילו לא צריך להתאמץ. יתרה על כך, טיול לפיליפינים זמין עבור בני זוג בטווח רחב של גילאים ובעזרתו ניתן לעמוד במסגרת התקציב בלי להתפשר על איכות האטרקציות והפעילויות.

יש כמה סיבות מרכזיות שמוכיחות מדוע טיול בפיליפינים לכבוד ירח דבש הוא פתרון אידיאלי. קודם כל, איי הפיליפינים נמצאים באזור גיאוגרפי שונה לגמרי מזה שאליו אנו רגילים בישראל. כתוצאה מכך, התרבות בפיליפינים ייחודית וכך גם הנוף הטבעי שנשקף מכל פינה. בני זוג מישראל שבוחרים באיי הפיליפינים כיעד לירח דבש מקבלים תמורה מלאה להשקעה הכספית שלהם והזדמנות חד פעמית לבקר בגן עדן.

חוץ מזה, טיול בפיליפינים מתאים לירח דבש כי הוא מאפשר להתנתק מהשגרה השוחקת. בני זוג צריכים מיד אחרי החתונה לעלות על טיסה כדי לבלות אחד עם השנייה, ואין כמו הפיליפינים על מנת לעשות זאת. את הטיול אפשר לארגן לכל אורך השנה, הוא לא מחייב התחשבות מיוחדת בתנאי מזג האוויר ומבחינה כספית הוא כאמור זול מכפי שנהוג לחשוב.

כך מתכננים טיול רומנטי

בשביל לעמוד במסגרת התקציב של הטיול הרומנטי בפיליפינים צריכים בני הזוג להחליט על סדר עדיפויות מסוים. אי אפשר מטבע הדברים להספיק את הכל, לכן סדר העדיפויות הוא זה שקובע במה להתמקד.

לאחר קביעת סדר עדיפויות ניתן גם לקבל המלצות מאנשים שכבר עברו טיול בפיליפינים. אם לא מכירים באופן אישי אנשים כאלה, כדאי להתרשם ממידע מהאינטרנט.

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010