כתבות נבחרות

טיול מאורגן לפיליפינים
טיול מאורגן לפיליפינים הוא חוויה נהדרת אבל הוא לא מתאים לכל אחד. אנשים רבים יספרו לכם שטיול כזה מגביל אתכם ושהוא יכול להיות דווקא פחות טוב עבורכם אם יש לכם נפש של הרפתקנים, אך זה בדיוק המאמר שיסביר לכם למי הוא מתאים ומי לא. איך באמת נראה טיול מאורגן לפיליפינים?

טיול מאורגן לא פחות מאתגר

יש כאלו שיאמרו לכם שטיול מאורגן לפיליפינים לא היה מאתגר כמו טיול עצמאי כי אתם לא עושים שום דבר בעצמכם. אתם לא באמת מרגישים שאתם מטיילים, כך יגידו לכם, אתם רק נעים ממקום למקום לפי תכנון מוגדר מראש וזה לא מרגיש 'לטייל' כאשר אתם לא אלו שבוחרים ומזמינים בפועל את המלון או את האטרקציה. אלו שטויות במיץ עגבניות, טיול מאורגן לפיליפינים מאתגר בדיוק באותה המידה ואתם יכולים ליהנות הרבה יותר כאשר יש קבוצה שלמה יחד אתכם לאורך כל הדרך.

בטיול מאורגן יש זמן פנוי

בטיול מאורגן יש זמן פנוי ועוד איך, כאשר אי אפשר באמת להעסיק קבוצה שלמה כל יום, כל היום. יהיה לכם זמן פנוי גם בערב וגם לעתים בצהריים, תוכלו לבחור היכן לאכול ולוח הזמנים יכול להיות מרווח מאוד. כך למעשה אתם יכולים לבחור לעצמכם את המקומות שתכירו בתחום הקולינרי ואת התרבות כאשר תיכנסו לשיחות עם מקומיים.

טיול מאורגן לא תמיד יקר יותר

ההנחה הכי שגויה לגבי טיולים מאורגנים היא שהם יקרים יותר. נכון שטיול מאורגן בממוצע יכול להיות יקר יותר אך בסופו של דבר תלוי איפה אתם ישנים. אם אתם רוצים לישון באותם המקומות שישנים בהם בטיול מאורגן, כמו למשל מלונות במיקומים מרכזיים יותר, אז יכול להיות שטיול מאורגן יהיה יותר זול מטיול עצמאי.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010