כתבות נבחרות

הכל על טיסות לפיליפינים
הטיסה לפיליפינים יכולה לעבור מהר מאוד ואז תתחילו את הטיול ברגל ימין. יכול להיות שהיא גם תתאחר מאוד ואולי אפילו תידחה ביום שלם, ואז יהיה לכם מר מאוד ואף תפסידו ימים מהטיול. מה אפשר לעשות כדי להיות מוכנים למקרים אלו? הנה כמה טיפים חשובים שישנו לכם את הטיול.

תבחרו טיסה בשעות נוחות

יש להתכונן לטיסות לפיליפינים מכיוון שהן נמשכות בין 9 ועד 12 שעות, תלוי עם מי טסים. יכול להיות שתבחרו בטיסה של אל על שתגיע בזמן ארוך יותר בגלל האיסור לטוס מעל מדינות מסוימות אך חשוב לזכור שזה לא המשתנה היחיד, אלא גם שעות הטיסה. להגיע בלילה זה אף פעם לא נחמד ולא רק שזה לשרוף יום, זה גם יכול להיות מסוכן יותר. חשוב מאוד שתבחרו טיסה נוח כדי שלא יהיה לכם ג'ט לג, כך השעון הביולוגי שלכם לא ישתנה ותוכלו ליהנות מהטיול במאה אחוזים.

תבחרו חברת תעופה טובה

חברת תעופה טובה יכולה לסדר לכם פתיחת טיול נהדרת. אם תבחרו בטיסה שאינה נוחה, במטוס שלא מגישים בו אוכל טעים או שאין בו הפעלה לילדים, יכול להיות שתסבלו מאוד. הטיול יכול להתחיל ברגל ימין אם תבחרו בחברת תעופה מוכרת, כזו שיש לה מושבים נוחים ומרווחים ושהשירות שלה נעים מאוד. את הביקורות על חברות התעופה אפשר לקרוא באתרי אינטרנט רבים.

כדאי לבטח את הטיסה

יכול להיות שהטיסה שלכם תעבור בלי תקלות בכלל אך גם יכול להיות שהיא תידחה, ולעתים יותר מיום שלם. במקרים נדירים מאוד מצבים כאלו קורים אך בכל זאת כדי לבטח טיסות לפיליפינים כדי להיות מוכנים. יכול להיות שזה ימתיק מעט את הצרות שלכם באותם הרגעים כאשר תקבלו החזר מחברת הביטוח או מחברת התעופה עצמה.

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010