כתבות נבחרות

למה משמשים לוחות פוליגל?
את הפוליגל ככל הנראה כולם מכירים אך לא בטוח שאתם יודעים לזהות אותו. הפוליגל הוא אחד החומרים הנפוצים ביותר והשימושים שלו רבים מאוד. פוליגל למעשה הוא מפעל פלסטיק שנמצא בבעלות משותפת של רמת השופט ומגידו והוא מייצר את מוצרי הפוליגל שכולנו מכירים היום ומשתמשים בהם יום יום. לוחות פוליגל הם בעצם לוחות פוליפרופילן רב שכתביים שהשימוש בהם נרחב וגלובלי. החברה עצמה עובדת על מוצרים שמקורם הוא פטנט יפני ששונה באיטליה והשימושים של לוחות פוליגל הם בעיקר משרדיים וביתיים אבל יש גם תעשייתיים.

הכירו את לוחות הפוליגל

לוחות פוליגל או בשמם האמיתי והלא נפוץ, לוחות פוליקרבונט הם לוחות חלולים שמשמשים לכל מטרה שמאופיינת בקירוי שקוף למחצה. לוחות פוליגל לא שוקלים משקל רב ולכן ההתקנה איתם מהירה, העבודה איתם גמישה ואפשר להתקין אותם במקומות שאי אפשר להתקין בהם חומרים אחרים. ללוחות פוליגל מגוון שימושים בינהם כיסוי גגות רחבים מאוד וגגות בצורות לא שגרתיות עמו למשל בצורת קשת. כל הרעיון מתבסס על החדרת אור טבעי לתוך החלל בכל השימושים, הפרטיים, בתחבורה, במפעלים ובמשרדים.

 מה מיוחד בלוחות הפוליגל מחומרים אחרים?

רוב האנשים היום רוצים שימוש באור טבעי כשהדבר מתאפשר. בעזרת לוחות פוליגל הדבר מתאפשר בקלות יתרה. לוחות פוליגל מאפשרים לאור לעבור בקלות כאשר משקל הפוליגל הוא שישית מזכוכית כך שתוכלו להסיר דאגה מנפילה של הזכוכית, התנפצות שלה ופגיעה בדיירי המקום גם כשמדובר במפעל או בבית. בנוסף למשקל הקל מאוד של הפוליגל בין השכבות שלו על ידי הנחה של כמה שכבות נכלא אוויר שיוצר בידוד נהדר. כל אלו יחד עם העובדה שלוחות פוליגל עמידים פי מאתיים מזכוכית מאפשרים לכם להעמיס עליהם משקל רב יותר ולהיות הכי מוגנים שאפשר.

 

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010