כתבות נבחרות

לוטודיל - יצאנו לבדוק!

מי מאתנו לא היה רוצה להפוך למיליונר?


ישנן הרבה דרכים להפוך למיליונר, אבל הדרך המהירה ביותר היא מילוי טופס לוטו. הסיכוי לזכייה אמנם קטן, אבל עובדה שמדי שבוע אנשים זוכים במגוון פרסים, כולל זכיות בפרסים מטורפים של מיליוני שקלים.

חברת לוטודיל, מתיימרת להגדיל את סיכויי הזכייה שלנו בלוטו. האם זה אפשרי? יצאנו לבדוק את התקנון של חברת לוטודיל ובעיקר את התוצאות בשטח. האם לקוחות לוטודיל באמת זוכים בפרסים גדולים? האם זה משתלם? התוצאות הפתיעו אותנו והיו די מדהימות.

זכיות מתועדות של לקוחות לוטודיל

מסתבר שלאורך השנים לא מעט לקוחות לוטודיל זכו בפרסים הגדולים בלוטו, כולל זכיות ב-1,000,000 ש"ח ואפילו ב3,333,333 ש"ח. לא מאמינים? גם אנחנו היינו סקפטיים ולכן פנינו לחברת לוטודיל ואל משרד עורכי הדין שמייצג אותם לקבלת הוכחות. לפניכם הקלטה מקורית בה מתבשר לקוח לוטודיל על זכייה במיליון ש"ח. אימתנו את פרטי השיחה עם מפעל הפיס ואפילו עם הזוכה המאושר, ואכן מדובר במקרה אמיתי.

שווה צפייה (הקלטה מקורית)
לקוח לוטודיל זוכה ב-1,000,000 ש"ח בלוטו וכמעט בוכה!לוטודיל - זכייה מטורפת במיליון ש"ח


כל אחד רוצה להיות מיליונר


עם לוטודיל, החלום הופך לאפשרי בסבירות גבוהה הרבה יותר מאשר אי פעם היה. לא משנה עם אתם מהנדסי היי טק בכירים, מפעילים עסק עצמאי, מורים, מוכרים בשוק או אפילו פנסיונרים. לחברי המועדון ישנו סיכוי גדול משמעותית לזכות בהגרלות של מפעל הפיס, החל מהגרלות קטנות על מכשירי טלוויזיה או טיסות לחופשה מפנקת בחוץ לארץ, ועד לזכיות בהגרלות על כסף, לפעמים אפילו בסכומים משמעותיים כמו בפרס הראשון והשני על סך מאות אלפי שקלים ולעיתים גם על סך מיליוני שקלים, כמו בהגרלת הלוטו שמשגעת את המדינה כבר שנים רבות.

מה שצריך לעשות זה לפנות ל ועדון לוטודיל באופן הנוח לכם, להצטרף ולהפוך לחברי מועדון. מהחודש הראשון של החברות, הסיכוי שלכם לזכות בלוטו, והן הרווחים השוטפים שלכם מהגרלות על סכומים קצת פחות גדולים, יעלו בצורה משמעותית. לא תוכלו לחזור יותר להשתתף בהגרלות בעצמכם שלא כחלק מההשתתפות בהגרלות כחברי מועדון. הסטנדרטים שלכם בכל מה שקשור לסיכויי הזכייה ולגובה הרווחים השוטפים, פשוט יהפכו לגבוהים מדי.

מחומש המזל

מחומש המזל הוא חבילת הגרלות של מועדון לוטודיל. היא כוללת השתתפות בכחמישה דילים, הן אישיים והן קבוצתיים. בכל דיל אתם מובילים מבחינת סיכויי הזכייה על המשתתפים האחרים בהגרלות, שלא כחלק מחברות במועדון. הדילים הם:

דיל אישי קבוע

דיל 11 קבוצתי

דיל רב צ'אנס קבוצתי

דיל 777 קבוצתי

דיל חזק קבוצתי

הגרלת הצ'אנס


רוצים להרגיש כמו בלאס וגאס? עם הגרלת הצ'אנס שבה תשתתפו בקביעות כחברי מועדון לוטודיל, זה בהחלט אפשרי. בהגרלת הצ'אנס בוחרים 4 מספרים, ומקווים שאותם מספרים אכן יוגרלו. ככל שתפגעו ביותר מספרים, כך סכום הזכייה שלכם יהיה גדול יותר.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010