כתבות נבחרות

מולטיפוקל
אתם כל היום מחליפים בין זוגות המשקפיים שלכם כי יש לכם בעיית ראיה גם לקרוב וגם לרחוק? אם כך, בהחלט כדאי שתיקחו בחשבון את האפשרות של משקפיים עם עדשות מולטיפוקל. זה אחד מהפתרונות הטובים ביותר שיש בעידן המודרני, כי במקום להחליף בין זוגות המשקפיים אתם יכולים לקנות זוג אחד עם עדשות מולטיפוקל ופשוט להשתמש בו בכל רגע נתון.

עדשות שצריך להתרגל אליהם
מה שאתם צריכים לדעת על עדשות מולטיפוקל, זה שצריך קצת זמן כדי להתרגל אליהם. לא לכל אחד זה יכול להיות נוח ולא כל אחד יוכל לעשות את זה תוך מספר דקות, כי יש אנשים שמעידים על עצמם שלקח להם מספר ימים להתרגל לעניין הזה. מצד שני, עדשות מולטיפוקל יוכלו להפוך את החיים שלכם עם בעיות הראיה להרבה יותר נוחים כך שכדאי לנסות את השיטה הזאת.

עדשות שמתאימות גם לשמש
עוד דבר שצריך לדעת על משקפיים עם עדשות מולטיפוקל זה שלמעשה יש גם עדשות כאלה שמתאימות לשמש. זה נוח ביותר כי עכשיו, במקום שיהיה לכם זוג לשמש, זוג לקריאה וזוג למרחק יש לכם למעשה רק זוג אחד, מה שאומר שהכול הופך להיות הרבה פחות מסורבל. זה לא במקרה שהרבה מאוד אנשים אוהבים ומעדיפים את האפשרות של עדשות מולטיפוקל, כך שבהחלט כדאי גם לכם לקחת את האופציה הזאת בחשבון.

עדשות במחירים משתנים
זה ברור שכאשר מדברים על עדשות משוכללות כאלה המחיר שלהן יהיה שונה לעומת עדשות שמיועדות רק למרחק או רק לקרוב. עם זאת, כדאי לזכור שעם עדשות כאלה אתם מוותרים על זוגות משקפיים אחרים כך שבסופו של דבר ההבדל לא כל כך גדול וזה בהחלט משתלם לכל אחד מכם.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010