כתבות נבחרות

מעלונים לנכים
כמה עולים מעלונים לנכים?

מעלונים לנכים אמנם אינם זולים אך בהשוואה למעלית הם זולים מאוד. מעלונים לנכים יכולים לעלות בין 20 ועד 40 אלף שקלים בממוצע אך זה רק טווח מוערך. בסופו של דבר המחיר תלוי גם בחברה שמשווקת את המעלונים כאשר יש מגוון רחב של יצרנים ולכל חברה יש את השיקולים שלה שלפיהם המחיר נקבע. יש יצרנים הרבה יותר מוכרים ומנוסים שיכולים להשפיע מאוד על המחיר, אמנם הוא יהיה גבוה יותר אך המעלונים שלהם נתפסים כבטוחים ביותר שיש.

מה משפיע על מחיר המעלון?

מלבד זהות החברה וזהות היצרן, יש חשיבות גם לסוג המעלון. יש מעלונים לנכים שאפשר לעלות עליהם רק בישיבה, יש מעלונים לנכים שאפשר לעלות עליהם רק בעמידה ויש מעלונים שיאפשרו גם וגם. יש גם מעלונים לנכים שיהיה ניתן להעלות עליהם נכה עם כיסא גלגלים כיוון שהם מספיק רחבים. חשוב לזכור שיש גם מעלונים שיכולים לשאת משקלים כבדים יותר והם יהיו יקרים יותר בשל העוצמה הרבה שלהם. המחיר גם מושפע מאוד מאורכם של המעלונים, אמנם זה לא פרמטר שאפשר להשפיע עליו כי המדרגות כבר קיימות אך חשוב שתדעו שככל שהוא ארוך יותר המחיר מתייקר משמעותית.

כיצד אפשר להוזיל את המחיר?

אפשר להוזיל את המחיר של מעלונים לנכים אם משווים בין כמה אפשרויות בשוק. סקר שוק יכול להוזיל את המחיר של כל מוצר שתרצו לקנות או כל שירות שתקבלו וחשוב מאוד לבצע אותו בעיקר כאשר יש צורך לקנות מוצר חשוב ויקר כמו מעלון. בכל זאת למרות שהמחיר יכול להיות גבוה מאוד אנו לא ממליצים לכם לבחור מעלון רק בגלל המחיר. חשוב גם לדעת כי לעתים יש סבסוד ממשרד הבריאות או מקופת החולים וזה דבר שחובה עליכם לבדוק, אפילו אם זה חוסך לכם רק כמה אחוזים בודדים.

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010