כתבות נבחרות

מקלחון
אם אתם שוכרים היום דירה ורוצים לבקש מבעל הבית שישקיע קצת בדירה, זה בהחלט מקובל, כי בימינו גם בעלי הדירות בכל הערים השונות מבינים שמידי פעם צריך להשקיע בנכס. אם כל מה שמפריע לכם בדירה זה חדר האמבטיה, תוכלו להציע לבעל הבית לקחת על עצמכם את השיפוץ מבחינת ההתעסקות ובחירת הפריטים השונים, והוא כמובן יהיה זה שיממן את העניין. מדהים לראות כמה פעמים חדר הרחצה נראה רע מאוד רק כי יש בו מקלחון ישן, כך שלפעמים ע"ח החלפתו של מקלחון או ציפוי אמבטיה מאפשר ליצור חלל נעים יותר.

התייעצו לפני הבחירה
במידה ובעל הדירה שלכם אכן נתן לכם את המשימה לבחור מקלחון חדש ופריטים נוספים לחדר הרחצה, כדאי שתעשו זאת, כמו כן כדאי שתתייעצו הם המומחים בתחום לפני שאתם בוחרים מקלחון. העניין שצריך להבין הוא שיש היום הרבה סוגים של מקלחונים והם יכולים גם להגיע בכל מיני גדלים, כך שעדיף להשתמש בתוכנות של הדמיה לפני שבוחרים מקלחון מתאים.

איכות המקלחון
למרות שלא מדובר על הדירה שלכם ואתם רק שוכרים אותה, בהחלט כן יהיה כדאי לבחור מקלחון איכותי שיוכל לשמש את בעל הבית לשנים רבות. אין לדעת מה יהיה בעתיד והאם אתם בעצמכם אולי תירצו לרכוש את הדירה, כך שעדיף לא להתפשר על נושא האיכות.

אפקטים בזמן הרחצה
האם ידעתם שיש היום מקלחונים שונים שיש בהם תאורה לרחצה רומנטית יותר ואפשרות להאזנה למוזיקה? אם לא ידעתם זאת אז כדאי שתהיו מודעים לכך, כי בחירת מקלחונים כאלה יכולה להפוך את חדר הרחצה שנראה לא טוב למקום שבאמת נעים להיכנס אליו. מגיע לכם לאהוב את הדירה שאתם שוכרים ולכם כדאי לבדוק את האפשרות לקנות את המקלחון הכי טוב שיש.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010