כתבות נבחרות

משפט מסחרי
משפט מסחרי
משפט מסחרי הוא תחום בתוך מערכת המשפט והוא מתייחס לסוגיות מסחריות. לא כל עורך דין אשר קיבל תעודה יכול לעסוק בתחום המסחרי ולכן יש למצוא אחד המומחה לכך אם יש צורך. עורך דין בתחום המסחרי יכול לבצע פעולות שונות ובניהן:
  • חוזים – עורך הדין המתמחה בתחום משפט מסחרי יכול להכין לעסק חוזים או לבחון חוזים שהעסק נדרש לחתום עליהם. ככלל מומלץ מאד בתחום המסחרי לבחון כל מסמך ולבדוק כי הוא לא מסכן את העסק. כמו כן יש לזכור כי כל מסמך חתום הוא מסמך מחייב ולכן מומלץ תמיד לפנות אל גורם מומחה בתחום לפני שחותמים על החוזה.
  • ייעוץ – אחד מבין התפקידים של עורך הדין הוא לייעץ ללקוחות שלו כיצד לפעול. הייעוץ יכול להיות בתחומים שונים בתוך התחום המסחרי כאשר עורך הדין יכול להתייחס לסוגיות פנימיות של העסק והוא יכול להתייחס לסוגיות חיצוניות כמו למשל במקרים של התנהלות מול עסקים אחרים או מול גורמים משפטיים.
  • ליווי משפטי – אם יש צורך בכך עורך הדין יבחן מה העסק צריך מבחינה משפטית. עורך הדין ילווה את העסק בכל דרך שהוא זקוק לה ואם ישנו סכסוך מסחרי הוא יוכל להחליט אם הוא בעל המקצוע הנכון לטפל במקרה או אם יש צורך להכניס עורך דין נוסף לטיפול במקרה.
איזה עורך דין מתאים לכם
כדי למצוא עורך דין שההתמחות שלו היא משפט מסחרי אתם צריכים לשים לב לכמה דברים. ראשית יהיה עליכם לבחון כי זהו תחום ההתמחות של עורך הדין. לאחר מכן תוכלו לברר איתו מה הניסיון שלו בתחום וכן כיצד הוא יעבוד מולכם. ככלל, אם יש לכם עניין בתחום משפט מסחרי כדאי שתשימו לב לאיזה שירות אתם זקוקים.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010