כתבות נבחרות

מתנות מיוחדות ליום הולדת
אין דבר כיפי יותר מלהעניק מתנה למישהו שאוהבים. מצד שני אין דבר עצוב יותר מלתת למישהו מתנה ולראות במבט שלו שהוא מאוכזב. אז נכון שלא היה לנו זמן וברגע האחרון נכנסנו לחנות דיסקים ועל המדף הראשון היה דיסק אוסף של השלושרים וחשבנו שהוא ימות על זה... נו, טעינו.

בפעם הבאה לא ניתן לזה לקרות, יש בעולם מספיק מתנות מיוחדות ליום הולדת מכדי שנסתפק תמיד באותן מתנות שחוקות שהמדפים עמוסים בהם לעייפה. לא עוד חבילת קרמים של חברה עלומת שם, הלאה סט כוסות במארז צבעוני, הגיע זמן להשקיע במשפחה ובחברים שלנו.

מתנות מיוחדות ליום הולדת: מחוץ לקופסא

בואו נדבר שניה על משמעות המילה "מתנה". כשרובנו חושבים על מתנה עולה לנו בדמיון תמונה של קופסא גדולה עטופה בסרט עם קשר מלמעלה, אבל אם רגע נחשוב מחוץ לקופסא נגלה שמתנה יכולה להיות גם חוויה חד פעמית לא רגילה, למשל טיסה בשמי הארץ (כשאתה בתא הטייס), ארוחה רומנטית במסעדה מפנקת, מסג' אבנים חמות בספא, שף פרטי שמכין לכם ארוחת גורמה אצלכם במטבח, רכיבה על סוסים לצד נוף חלומי או טיול כרכרות ועוד מתנות מיוחדות שאמנם לא משאירות אצל חתן השמחה משהו פיזי ביד אבל כן משאירות חוויה מלבבת בזיכרון, כזאת שתישאר עימו זמן רב.

מתנות מיוחדות: קטנות אבל שובבות

אם אתם מחפשים מתנה מעט יותר צנועה, גם כאן לא חסרות אפשרויות, כאלה שיהפכו כל שולחן משרדי משעמם, לאטרקציה צבעונית משעשעת. מקרר משרדי בצורות שונות ומשונות (כדורגל, פחית, בקבוק), שעונים יוקרתיים בעיצובים עתידניים, משחקי מנהלים כמו שחמט, שש בש או רולטה באריזות מהודרות, סט גולף נייד המותאם לימים חלשים בעבודה עם הרבה זמן פנוי ועוד הרבה מתנות מיוחדות ליום הולדת.

מתנות מיוחדות ליום הולדת: לגדולים ולקטנים

אז נכון, כולנו אוהבים מתנות, אבל ילדים קצת יותר מכולם. אני עדיין זוכר את מסיבת יום ההולדת בכיתה ה', שהשתוקקתי להגיע לרגע פתיחת המתנות, לקרוע את העטיפה הצבעונית הבוהקת ולגלות מה חבוי תחתיה. אז אוקי אולי היום סט של שישה טושים לא נשמע מרשים כל כך, אבל אני מאד אהבתי לצייר.

היום לעומת זאת המגוון רחב, צבעוני ומעורר התפעלות: טיסה בכדור פורח, מדבקות צבעוניות לקיר חדר הילדים, שיר אישי במתנה המגיע באריזה מהודרת עם דיסק מעוצב ועוד אפשרויות רבות שלעיתים בהשתתפות כיתתית מסתכמות בהוצאה סבירה לחלוטין.

לסיכום בפעם הבאה אל תתפשרו על מתנה שגרתית, השקיעו מעט זמן ומאמץ ותגלו שלעיתים לתת מתנות מיוחדות משמח לא פחות מאשר לקבל אותן.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010