כתבות נבחרות

ייצוג באמצעות עו"ד המכון הרפואי
המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הוא גוף רשמי שפועל מטעם המדינה ותפקידו לאתר נהגים עם ליקויים בריאותיים או הפרעות נפשיות ואישיותיות, שעלולים להשפיע על ההתנהגות שלהם בעת הנהיגה ולפגוע בציבור. בתוך כך, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הוא גם זה שמוסמך להורות על עריכת בדיקות רפואיות לצורך בדיקת כשירות של נהג להמשיך לנהוג. ממצאי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים מועברים ישירות למשרד הרישוי ויש חשיבות גבוהה לגורם המקצועי שמלווה את הנהג בהתנהלות מול הגופים השונים.

לאור האמור לעיל אפשר להבין גם את חשיבות הייצוג באמצעות עו"ד המכון הרפואי. בראש ובראשונה, מדובר באיש מקצוע עם רקע משפטי רלוונטי שמכיר את המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ובקיא בנהליו. מעבר לכך, מעורבות של עורך דין בשלב מוקדם של התנהלות מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים יכולה להגדיל את הסיכויים לקבל את אישור משרד הרישוי להחזיק ברישיון נהיגה.

כיצד עורך הדין עוזר למיוצג?

ייצוג באמצעות עו"ד המכון הרפואי נועד לאפשר הצגת טענות ברורה בשם הנהג. עורך הדין יכול להמליץ לנהג כיצד לפעול, איזה מסמכים להגיש ומה הסיכויים לכך שרישיון הנהיגה שלו יישלל. בנוסף, הוא מכיר החלטות קודמות של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ולכן יכול להציג מקרים תקדימיים. הבקיאות של עורך הדין היא יתרון מהותי בכל הנוגע להתנהלות מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ויש לה גם משמעות כספית.

במילים אחרות, משתלם לגייס עו"ד המכון הרפואי מאשר לנסות להתמודד עם המכון לבד ובאופן עצמאי. עורך הדין מחזיר את ההשקעה כאשר הרישיון של הנהג נשמר והוא מעניק תחושת ביטחון. את עורך הדין בוחרים לפי מספר שנות הניסיון שיש לו, המלצות מטעם לקוחות קודמים וסוג ההכשרה הפורמלית שלו.

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010