כתבות נבחרות

עורך דין פלילי
עורך דין פלילי – מה חשוב לדעת?

עורך דין פלילי הוא מסוג האנשים אשר סביר להניח כי לא תרצו להכיר אלא אם אין לכם ברירה. אבל האמת היא, כי במצב של אין ברירה יכול עורך דין פלילי להיות קרש ההצלה שלכם ולמנוע מכם טביעה בים המערכת המשפטית הנוגעת לדין הפלילי. אם אדם נחשד בעבירה פלילית ולא משנה אם הוא אשם או לא הוא חייב למצוא לו עורך דין פלילי אשר ייצג ויגן עליו, ועדיף עורך דין פלילי מעולה לצורך טיפול מקצועי. החשיבות לבחירת עורך דין טוב איננה נמדדת בשום קנה מידה כאשר התוצאה עבור החשוד יכולה להיות הרת אסון. עורך דין טוב יוכל להיות ההבדל בין מאסר ובין חופש ולכן יש לשקול את בחירת העורך דין בכובד ראש.

מה החשיבות של עורך דין פלילי בכל הליך פלילי?

עורך דין פלילי חוקר את עובדות המקרה שלכם ובוחן את התמונה הכללית באופן מקצועי על פי הנתונים הקיימים. עליו לנתח את מצבכם המשפטי ולהציג בפניכם את האופציות המונחות לרגליכם. עורך דין יכול לסתור את הממצאים בהצגת ממצאים חדשים, לערער על הראיות ואף להביא לזיכוי, או לחילופין להביא להקלה משמעותית בעונש.

מי הוא עורך דין פלילי טוב?

עורך דין פלילי טוב הוא איש מקצוע בעל ידע נרחב בתחום ובעל מחשבה יצירתית, כושר שכנוע, מהירות תגובה ויכולת התנסחות מעולה בעל פה ובכתב. על עורך הדין להיות קר רוח בעת משא ומתן ובעל נסיון רב. עליו לשלוט ברזי החוק הפלילי ולהכיר את מערכת המשפט הפלילי בארץ לפרטיה. עליו להכיר את גורמי התביעה, דבר היכול לאפשר לו לבצע עיסקאות טיעון במקרים שהלקוח אכן אשם בעבירה המיוחסת לו.

כמה זה עולה לנו בסופו של דבר?

כאשר אתם מואשמים בעבירות פליליות זה לא הזמן לחסוך. עורך דין פלילי טוב אינו זול, אבל ממש כמו מומחה בניתוחי מוח, אין להקל ראש במומחיותו וביכולת שלו להציל אתכם ממצב הרבה יותר גרוע שמחכה לכם בעקבות עבודה של עורך דין לא מנוסה ולא מיומן.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010