כתבות נבחרות

לוחות פוליקרבונט שקופים
חומר חזק ובטוח יותר מזכוכית

יש חללים גדולים מאוד כמו נמלי תעופה, אולמות תצוגה, אולמות ספורט, מוזאונים וגם מפעלים רבים שרוצים את התאורה הטובה ביותר: התאורה הטבעית. אור השמש, מעבר לחיסכון שהוא מאפשר, נותן תחושה הרבה יותר טובה בחלל מסוים, ודאי כשמדובר על חלל גדול. בחלק מהמקומות הציבוריים והמפעלים ניתן לראות פתחי תאורה חזקים, גם הם עשויים מלוחות פוליקרבונט, שמאפשרים לאור להיכנס, אך בחלק מהמקרים יש דרישה לחלקים נרחבים שיהיו שקופים. הסכנות בהצבת לוחות זכוכית גדולות מאוד שכן בעת נפילה של הזכוכית, דבר אפשרי בגללה משקל העצום שלה, הנזק יהיה גדול. לוחות פוליקרבונט חזקים הרבה יותר, כבדים הרבה פחות וגם נוחים יותר להתקנה מה שדוחק את הזכוכית הצידה.

בידוד תרמי ואקוסטי

לוחות פוליקרבונט חזקים פי 200 מזכוכית. אמנם הנתון הזה יכול להפתיע אך כשתשמעו שלוחות פוליקרבונט עבים במיוחד יכולים להיות מגן מפני ירי אולי תבינו יותר את איכות החומר המדהים הזה. בנוסף לגמישות ולעמידות האיתנה של הפוליקרבונט, מדובר בלוחות שמבודדים בצורה נהדרת. על ידי הצבת שני לוחות זה על זה, נוצר מרקם אוויר ביניהם שמשיג בידוד מושלם. גם בידוד אקוסטי חשוב מאוד לסביבת מחייה או סביבת עבודה איכותיים ואם אתם מודאגים שהרעשים יחדרו את הלוחות, גם בנושא זה אתם יכולים להירגע.

מהי רמת השקיפות של לוחות פוליקרבונט?

השימוש בלוחות פוליקרבונט מגוון מאוד ואפשר לראות אותם החל ממוצרים קטנים ביותר שמתאימים לבית, למטבח או לעבודה ועד לחלקים גדולים יותר כחלק מבניינים גדולים, מפעלים, תעשיות ביטחוניות, גופי תאורה, שלטים מאורים ועוד. רמת השקיפות ניתנת לשינוי לפי כמות הצבע של הלוחות. ככל שהלוח יהיה שקוף יותר הוא יעביר יותר קרינה ולפעמים עולה הרצון לבלום חלק מהאור והקרינה שנכנסים וכך יש לוחות בגוון סגול, ורוד, ירוק, כחול או כל צבע אחר שבנוסף ליצירת הצללה חלקית מאפשר אווירה מוארת, צבעונית ומיוחדת.

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010