כתבות נבחרות

פרגולות מתכת





פרגולות מתכת – גם חזקות וגם יפות

אם יש לכם בית פרטי עם גינה או חצר, או לחילופין מרפסת בבית דירות בו אתם מתגוררים, הרי די טבעי שתדרשו לסוג של הצללה מתאימה לאותו מתחם מדובר. חשוב לומר כי יש כיום מגוון רחב היקף של פתרונות הצללה כאלה ואחרים אשר מספקים כמובן בראש ובראשונה מענה פרקטי אך גם ויזואלי.

פרגולות מתכת הפכו למאוד מבוקשות בשנים האחרונות. בניגוד לעבר שבו כיכבו פרגולות מעץ מסיבי בבתים פרטיים ובמקומות ציבוריים שונים, הרי שכיום פרגולות מתכת מאוד מקובלות וזאת משום שהן הפכו למאוד אסתטיות ויפות והן לא נתפסות עוד רק כמתקן הצללה חזק ופרקטי.


פרגולות מתכת – סוגים שונים

פרגולות מתכת אינן אחידות, לא במראה ולא בצורה. פרגולות מתכת מותקנות גם עם חיבור לרצפה וגם ללא חיבור כזה בשיטת הפרגולה התלוייה שאיננה פוגמת ברצפת המרפסת המוצללת. ישנן פרגולות מיוחדות שמותקנות בבתי קפה ומסעדות לצורך כיסוי החורף ואלה משמשות כמסגרות ללוחות זכוכית שאוטמות את המרפסת.


פרגולות מתכת – עיצובים שונים

כיום יש בשוק עיצובים שונים של פרגולות ממתכת. פרגולות מתכת מגיעות עם רגליים דקות במיוחד שאינן תופסות מקום וכמעט אינן נראות. יש פרגולות מתכת מעוגלות הנותנות מראה יותר מעוצב ואסתטי, ויש פרגולות מתכת שתלויות על הקיר בלבד ללא כל צורך בחיזוק לקרקע.


פרגולות מתכת מאלומיניום

כיום עושים שימוש רב באלומיניום לבניית פרגולות מתכת מכיוון שאלומיניום הינה מתכת זולה יחסית וקל מאוד לעבוד איתה. אלומיניום שוקלת פחות ממתכות אחרות וניתן לכסות איתה שטחים גדולים בלי הרבה חיזוקים. פרגולות מאלומיניום יכולות להוות בסיס להצללה או כבסיס להגנה מפני הגשם וניתן להתקין אותן גם בצמוד למבנה וגם באופן עצמאי במרכז הגינה.


עבודה עם מתכת

כשאתם מחליטים לבנות פרגולות מתכת עליכם לבחור חברה מקצועית שתוכל לספק לכם עבודה אמינה. עבודה עם מתכת מחייבת מיומנות מיוחדת בריתוך ובהרכבה של חלקי מתכת שונים שיהיו אסתטיים ולא רק פרקטיים. חברה לעבודות מתכת מסוג זה צריכה להיות מסגרייה מנוסה שברשותה כל הכלים כדי להפוך את החצר שלכם למקום מיוחד שיהיה לכם כיף לשבת בה.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010