כתבות נבחרות

מהו פרספקס?
החומר שאנחנו מכירים ומשווקים בתור פרספקס, הוא למעשה חומר שיש לו לא מעט שמות בעולמנו כיום, והשם הגנרי והמוכר ביותר שלו הוא זכוכית אקרילית. בניגוד לשמו, לא מדובר פה בסוג של זכוכית ממש, אלא בחומר שהוא תוצר של נפט – שני קילוגרמים של נפט יכולים לייצר קילוגרם אחד של זכוכית אקרילית. התכונות של החומר הזה הן מעבר גבוה במיוחד של אור, יכולת עיבוד גבוהה לצורות ולצרכים שונים, משקל נמוך ועמידות בפני התנפצות באופן מלא, וניתן להבין בהתאם לכל התכונות האלה שמדובר בחומר בעל חשיבות גבוהה בעולמנו.

מה הם השימושים השונים של פרספקס בעולמנו כיום?

השימושים השונים בפרספקס הם מגוונים למדי. בעבר וגם כיום, השימוש בחומר זה נרחב בעולם האלקטרוניקה, עבור ייצור של דיסקים ומוצרים דומים. עם זאת, השימוש הגדול ביותר בחומר זה הוא עבור קירוי – משתמשים בזכוכית אקרילית עבור קירוי של כל מה שבין מעטפות אטומות של מטוסי קרב, שוליים של אולמות החלקה על הקרח, וגגות של אצטדיוני כדורגל וקניונים. מדובר בחומר אטום ושקוף, שמאפשר ראות טובה ומעבר רב של אור מצד אחד, ומצד שני הוא גם עמיד לאורך זמן רב ומספק את המחסה הנחוץ ממנו.

עבודה עם זכוכית אקרילית דורשת מיומנות והתאמה לצרכים של הלקוח

לאחר שהבנתם את החשיבות ואת השימוש בפרספקס כיום, אתם בוודאי חושבים על שימוש בחומר זה עבור קירוי של מרחבים שונים שנחוצים לכם – אבל חשוב מאוד להבין שהעבודה עם הזכוכית האקרילית דורשת מקצועיות רבה, הן בייצור של הלוחות ושל המוצרים השונים המבוססים על החומר הזה והן בהתקנה שלו. פנו לחברה מובילה בתחום הקירוי, ותבטיחו לעצמכם פתרונות ברמה הגבוהה ביותר.

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010