כתבות נבחרות

קורס קיובייס
קורס קיובייס הוא קורס מקיף אשר מלמד על תוכנת קיובייס ועל השימוש בה. הקורס מאפשר לכל אחד להפוך את המחשב שלו לאולפן הפקות ביתי כאשר הוא מלמד על אחת התוכנות המשמעותיות ביותר בתחום עריכת המוזיקה, תוכנת קיובייס. התוכנה היא תוצאה של התפתחות הטכנולוגיה והיא מאפשרת לכל אחד ליצור את המוזיקה האהובה שעליו בלי לצאת לאולפן ולשלם הון על הפקתה.

נכון להגיד כי רוב המוזיקאים משתמשים וישתמשו בעוזרים חיצוניים ובאולפנים כדי ליצור את האלבום הסופי שלהם, אך בדרך להפקת אלבום יש לערוך את המוזיקה, לעבד אותה ולהגיע לאולפנים יקרים עם מוצר שהוא כמעט מוגמר (הרי שבאולפנים מבצעים הקלטה בחדר אקוסטי שנותן איכויות שונות מאלו של הבית). קורס קיובייס מאפשר לכל אחד לעבור תהליך עמוק של יצירת מוזיקה בלי להיות תלוי באחרים ובלי להגיע לאולפן יקר לעשות ניסיונות של יצירת מוזיקה.

מי מלמד בקורס?
קורס קיובייס הוא קורס המועבר על ידי מורים מקצועיים שיש להם ניסיון גם בהדרכת התוכנה וגם בשימוש בה. כלומר, הצוות מכיר את התוכנה ויודע מה אפשר ליצור באמצעותה ולכן הוא פנוי לענות על שאלות אישיות ולעזור לכל אחד להתפתח בתחום.

ללמוד ליצור
גם את יצירת המוזיקה יש ללמוד ואף על פי שישנם אנשים שהמוזיקה בוערת בעצמותיהם, הם מגלים מהר מאד שכשהם רוצים להפוך אותה ליצירה מוגמרת הם צריכים לקבל ידע. קורס קיובייס מאפשר לאותם אנשים שאוהבים ליצור מוזיקה לקבל כלים לעשות זאת וגם ללמוד תחום חשוב כמו בי פי אם.

ליצור מהבית
קורס קיובייס מאפשר לכל אחד לקבל את הכלים הטובים ביותר ליצור באמצעות אחת התוכנות החשובות ביותר בתחום. תוכנת קיובייס נותנת מענה מושלם למי שרוצה ליצור ולערוך מוזיקה בבית והקורס הוא הדרך הטובה ביותר להכיר את היכולות שלה.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010