כתבות נבחרות

בית ספר לקולנוע
חלק משמעותי מאד ביצירה הישראלית מקורו בבוגרי בית ספר לקולנוע. בית ספר לקולנוע מציע לצעירים או מבוגרים להעשיר את הידע שלהם וזאת במטרה להביא את היצירתיות שלהם לידי ביטוי. במסגרת בית הספר לומדים מקצועות כמו תסריטאות והפקה ולומדים על עולם הקולנוע בכלל. יצירות רבות של הקולנוע הישראלי ובכלל הן יצירות אשר עליהן אחראיים בוגרי בית הספר.

ללמוד קולנוע
לימודי קולנוע אשר נערכים במסגרת בית ספר לקולנוע חושפים את ההיבטים התיאורטיים של עולם הקולנוע כמו השפעה של בימאים שונים על עולם זה, השפעתם של התסריטאים וכמו בן גם השחקנים ולצד לימודים אלו מעבירים ידע מעשי כיצד להפוך רעיון ליצירה קולנועית. על מנת לממש רעיון קולנועי יש לעבור דרך תסריט שכתוב כהלכה, בחירת שחקנים, בימוי, עריכה ועוד. בית הספר מלמד את התחום התיאורטי לצד המעשי במטרה לשחרר לעולם הקולנוע יצירות חדשות ואיכותיות.

השקעה
על מנת להשתלב במסגרת בית ספר לקולנוע על התלמידים להשקיע מזמנם הן במסגרת שעות הלימוד עצמן והן בשעות מעבר. התלמידים יתבקשו לכתוב תסריטים, להתאמן בטכניקות צילום ולמעשה לממש את כל המידע אותו ילמדו במסגרת בית הספר. כל מי שרוצה שהיצירה שלו תרקום עור וגידים מבין את חשיבות ההשקעה בלימודים, הן בשעות בכיתה והן לאחר מכן.

לא רק עבודה מעשית

יש שמגיעים ללמוד במסגרת בית ספר לקולנוע כדי להעשיר את עולמם. עולם הקולנוע הוא מרתק אנשים רבים ומי שרוצה להעשיר את עצמו ולתת ביטוי ליצירה שלו ימצא כי בית הספר הוא מקום מעולה לעשות זאת. לא כל אחד מתכנן לעבוד בתחום הקולנוע, אך כל מי שמסיים את בית הספר מרגיש שקיבל ידע רב לצד הזדמנות נפלאה לביטוי היצירתיות שלו.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010