כתבות נבחרות

צילום הריון
בשנים האחרונות, עם התפתחותו של ענף הצילום ועם שינוי מגמת התפיסה בכל הקשור לגוף האישה וההליכים הפנימיים והחיצוניים שהיא עוברת במהלך חייה, הפכו צילומי הריון לטרנד החם במחוזותינו. מסתבר שלא רק אנג'לינה ג'ולי או ג'יי לו יכולות להצטלם בפוזות חושניות כשהן בהריון, גם אימהות מהשורה יכולות לתעד את הרגע הקסום הזה בחייהן, ועוד להיות גאות במה שהן ומי שהן.

צילום הריון מעניק לאישה הרגשה נפלאה, שכן הזדמנות נדירה להביע את מלוא הנשיות שלה ואת אהבתה לבן זוגה. זו יכול להיות צילום הריון אישי ויכול להיות צילום הריון עם בן הזוג, זה יכול להיות צילום בסטודיו של צלמת מנוסה ויכול להיות צילום חובבני בבית. כך או כך זו חוויה קסומה שיותר יותר נשים מבינות כי הן לא יכולות לפספס אותה.

צילום הריון – סגנונות צילום

צילום הריון הוא כאמור אפשרות נפלאה ונדירה לכל אישה לתעד את עצמה ברגעים המאושרים והיפים ביותר בחייה. יותר ויותר נשים מחליטות היום לעשות צילום הריון, עם או ללא בן הזוג ובכך להרגיש יפה ונשית, בדיוק כמו כוכבות הוליוודיות מפורסמות. לרשותם עומדים היום עשרות ואפילו מאות צלמים מקצועיים המציעים שירות של צילום הריון בביתן או בסטודיו של הצלם. גם סגנונות הצילום הם רבים כשהעיקריים הם: בתפאורה של הסטודיו או באור היום בחוץ.

צילום הריון – טיפים ועצות

העצה הראשונה לצילומי הריון היא להגיע לצילומים באמצע תקופת ההיריון: לא בחודשים הראשונים כשעדיין לא רואים את הבטן ולא בחודשים האחרונים כאשר כל מה האישה רוצה זה לישון בשקט.

עצה נוספת, לא פחות קריטית היא לבחור את הצלם או את הצלמת המתאימה לכם, כזו שתהיה לכם איתה כימיה ותוכלו להרגיש הכי בנוח עם הגוף והבטן. מה גם, רצוי שזה יהיה צלם או צלמת הבקיאים בפוטושופ כדי שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת. בנוסף לכך, רצוי ללכת על קונספט שלו יגביל את האישה ויעניק לה מאקסימום נוחות ושמירה על העובר היקר.

צילום הריון – בחירת הצלמת

לכל אישה המבקשת לעשות צילום הריון, מומלץ לבחור בצלם או בצלמת מקצועית שכבר עבדו עם נשים הריוניות ומכירים היטב את כל האילוצים. על מנת לבחור את איש המקצוע המתאים ביותר עבורכם רצוי לקבל המלצות מנשים שכבר עברו את החוויה הזו ויכולות להעיד כי האיש אכן מקצועי.

ניתן גם לחפש צלם ברשת האינטרנט, להתרשם מעבודותיו הקודמות ולדבר בעצמכם עם לקוחותיו המרוצים.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010