כתבות נבחרות

סיבות לאין אונות אצל גברים
סיבות לאין אונות אצל גברים

לא חסרות סיבות בעולם הגורמות לתפקוד מיני לקוי אצל גברים באופן כללי ולבעיית אונות באופן ספציפי יותר. לאחר שתאתר את הסיבה שגורמת לך לבעיות בחדר המיטות תוכל להתחיל לטפל בעצמך ולחזור לאט לתפקוד מיני מלא ומספק. במאמר זה תוכל לקרוא מעט על הסיבות הנפוצות ביותר הגורמות לבעיית אין אונות ודומותיה וכמו כן תקבל מידע ראשוני על שיטות ודרכי הטיפול המקובלות כיום.

בעיות בבית? סיבה נפוצה אצל הסובלים מאין אונות

גברים הסובלים מבעיות בבית לעיתים נכנסים למצב מורכב ובעייתי המשפיע עליהם במישור התפקודי והנפשי. כאשר גבר חווה לחץ גדול עקב שלל סיבות הקשורות לבית ולילדים , אותו גבר מתכנס ונלחץ.

פגיעה זו מובילה לירידה בערך העצמי וגורמת להרגשת חוסר ביטחון וחוסר ערך עצמי. גבר אשר חש ככה לעיתים מושפע מכך גם בחדר המיטות ולא יכול להגיע לזקפה כאשר מנסה לקיים יחסי מין עם בן או בת הזוג שלו. זהו מצב מביך ולא נעים אשר מכניס את אותו גבר למעין מעגל קסמים שלא קל לצאת ממנו הכולל חרדת ביצוע בכל פעם שנדרש לקיים יחסי מין.

לחץ בעבודה וחוסר וודאות

גם בעבודה לעיתים יחווה גבר לחץ גדול מאוד והוא ירגיש כי הוא צריך לבחור בין הבית לעבודה. מצד אחד העבודה היא מקור פרנסתו והיא זו שבזכותה יש לילדים שלו אוכל על השולחן. אבל מהצד השני, עקב אותה עבודה, הגבר מגיע מאוחר הביתה, לא מעורב בחיי הבית ולא מעורב במה שעובר על הילדים שלו וחווה ריחוק משאר בני הבית. זהו מצב מורכב מאוד עבור כל גבר ולכן מצב זה משפיע עליו בכל תחומי החיים, כולל בתחום התפקוד המיני.

פתרונות זמינים ויעילים

לכל בעיה יש פתרון ולשם כך הומצאו התכשירים המעלימים את בעיות התפקוד המיני למשך מספר שעות וגורמות לאותו גבר שצרך אותם להרגיש כי הביטחון העצמי שלו חזר אליו והוא יכול להתנהל באופן רגיל, ואף טוב מבדרך כלל, בחדר המיטות.
קמגרה ג'ל לדוגמא הוא אחד מהכוכבים העולים בתחום זה. את הקמגרה ג'ל בולעים, מחכים זמן קצר והוא מתחיל להשפיע. אותו גבר שבלע את הג'ל ירגיש מלך. ירגיש כי הוא מסוגל לתפקד ללא לאות כלל בחדר המיטות.

אל תהסס לקבל עזרה מקצועית

אל תהסס ותפנה לעזרה מקצועית. תוכל לפנות לרפואה המערבית או לרפואה האלטרנטיבית, שיסייעו לך להגיע לפתרון הבעיה.
תוכל גם לבחור ולפנות לתחום הטיפול הנפשי. עזרה מקצועית מכל סוג שהיא תוכל לתת לך מידע על המצב בו אתה נמצא, פתרונות אפשריים לטיפול בבעייה ובעיקר אוזן קשבת ומקום דיסקרטי לפרוק בו את מה שעובר עליך.

תתחיל לטפל בבעיה ממנה אתה סובל עוד היום

אם אתה סובל מבעיית אין אונות שמפריעה לך בתפקוד היום יומי אל תחכה למחר ותתחיל לפעול למען עצמך ולמען הבריאות הפיזית והנפשית שלך בהקדם. ככל שתקדים לטפל כך הפתרון יגיע מהר יותר ואתה תפסיק לסבול ותוכל לחזור לחיים הרגילים שלך.

 

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010