כתבות נבחרות

החלפת מנעולים

•    מחליף דירה וזקוק לשירות החלפת מנעולים?
•    מנעולן מומחה ומומלץ?
•    החלפת מנעול בדלת במחיר משתלם?


בשעה טובה אתה עובר דירה. תתחדש! עכשיו נשארה לך פינה אחרונה אך חשובה ביותר לסגור – החלפת מנעול בדלת הדירה החדשה על מנת לדאוג לבטיחות חפציך ובטיחותך האישית. מנעולן מקצועי ומומחה בתחום החלפת מנעולים מגיע עד אליך בזמינות מיידית. אל תעשה מחר מה שניתן לעשות כבר עכשיו – צור איתנו קשר בשיחת טלפון אחת ואנו כבר נגיע אליך ונטפל בכל מה שצריך.

מתי כדאי להיעזר במנעולן?

כאשר רוצים לבצע החלפת מנעול בדלת רצוי מאוד לקרוא למנעולן מומחה. אם תנסה לבצע החלפת צילינדר בעצמך ואין לך את הכלים ואת הידע אתה עלול לעשות נזק גם למנעול וגם לדלת, שבסופו של דבר פעולה זו יכולה לעלות לך אלפי שקלים שיכולת לחסוך אם רק היית קורא לבעל מקצוע. כשמדובר בהחלפת מנעולים – רק אנשי מקצועי עם המלצות. לנו יש מנעולן מורשה ומוסמך עם תעודות מקצועיות אשר מגיע עד אליך ומבצע החלפת מנעולים מכל סוג שקיים.

איך יודעים איזה סוג מנעול לבחור?

קיימים כיום הרבה מאוד סוגים של מנעולים שונים כגון מנעול צילינדר, מנעול מגנטי, מנעול חבוי, מנעול ביומטרי ועוד ועוד. רק איש מקצוע אמיתי ומנוסה יוכל להמליץ לך איזה מנעול עליך לרכוש כאשר אתה רוצה לבצע החלפת מנעול בדלת. תלוי מאוד איזה סוג דלת יש לך, היכן אתה גר, מהו האקלים אליו חשופה הדלת ואליו חשוף המנעול ועוד פרמטרים שונים. כמו כן אותו בעל מקצוע גם יכול להתקין לך את המנעול באופן זריז ויעיל.

עבודת מנעולן ללא נזקים

מנעולן מומחה ומקצועי מבצע
החלפת מנעולים מבלי להשאיר אחריו עקבות. העבודה של בעל המקצוע הוותיק והמנוסה כל כך טובה שרק חדי עין יוכלו להבחין כי בוצעה החלפת מנעול בדלת. הדלת נשארת נקייה וללא כל נזק ואתה יכול להיות סמוך ובטוח כי אתה מוגן והמנעול שבדלת תקין ופועל כמו שצריך. לכן כאשר אתה זקוק להחלפת מנעולים אל תתפשר ותקרא רק למנעולן מוסמך עם אישור ממשטרת ישראל, אחרת אתה עלול להסתבך ולשלם כסף על עבודה שלא בוצעה כמו שצריך ותאלץ לאחר מכן להזמין שוב בעל מקצוע נוסף שיתקן את הנזק.

מחירון שווה ומשתלם עבורך

אנו מתחייבים על מחיר משתלם וסופר אטרקטיבי עבור הלקוחות שלנו. כל פעולה של החלפת מנעול בדלת מתומחרת באופן אישי ובשקיפות מול הלקוח. לא נגבה ממך שקל מיותר. אתה יכול להיות רגוע ובטוח כי אם בחרת בשירות שלנו – בחרת בטוב ביותר ולא תתאכזב. מתחייבים על זמינות מיידית מסביב לשעון בכל ימי השבוע, הגעה מהירה ליעד ותיקון התקלה ביעילות ובזריזות. כדאי כי כבר עכשיו תשמור את מספר הטלפון שלנו בחיוג המהיר בטלפון שלך כי לעולם אין לדעת מתי תזדקק לשירות שאנו מספקים.

 

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010