כתבות נבחרות

ספות עור
היתרונות של ספות עור

היכרות עם סוגים שונים של ספות עור יכולה לתאר טוב יותר מכל דבר אחר את היתרונות שלהן. באמצעות ספות עור ניתן למשל לחסוך בהוצאות, להקל על התחזוקה ולשדרג את חלל הפנים של הבית או הסלון. יתרה על כך, המחיר ההתחלתי של ספות עור אמנם מעט גבוה יותר לעומת ספות בד סטנדרטיות – אבל הן בדרך כלל מחזיקות מעמד יותר זמן. אז בזכות העמידות הגבוהה של ספות עור, ניתן כאמור להשתמש בהן כפתרון עיצוב וריהוט חסכוני ומתאים.

השאלה המתבקשת היא כיצד בוחרים את הספות מבין האפשרויות השונות שעל הפרק. בשביל לבחור את הספה המתאימה ביותר, לא מספיק להשוות בין הדגמים על פי מידות או על פי מחיר. לצד החשיבות הברורה של שיקולים כאלה, רצוי להכניס אל המשוואה גם את הטעם האישי של בני המשפחה או אפילו הילדים. לאחר מכן, כל שנותר הוא להשוות בין ספות עור על פי הנתונים המופיעים בקטלוגים של יצרני הרהיטים הגדולים.

השראה מקטלוגים של רהיטים או ספות עור

השוואה בין סוגים שונים של ספות עור מבוססת בדרך כלל על מידע שיש בקטלוגים של החברות הגדולות. באמצעות היכרות עם הקטלוג של רהיטים או ספות עור, ניתן לדעת טוב יותר באיזה דגם לבחור ולאיזה דגם לתת עדיפות. אם רוצים, ניתן גם לנצל את הסקירה של הקטלוג ולהשוות בין סוגים שונים של ספות עור על פי המחיר שלהן.

מבחינת עלויות, יש להביא בחשבון פערי מחירים של עשרות אחוזים בין סוגים שונים של ספות עור. הסיבה לכך היא שכל ספה יכולה להיות מיוצרת מעור ברמה אחרת. כמו כן, המחיר של ספות עור נקבע לפי המידות ולפי הצורה שלהן.

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010