כתבות נבחרות

סוגים של ספות פינתיות
מה ההבדל בין דגמים שונים של ספות פינתיות?

יש כמה פרמטרים שדרכם אפשר לראות בצורה ברורה יחסית את ההבדלים בין סוגים שונים של ספות פינתיות. קודם כל, ההבדל העיקרי בין דגמים כאלה בא לידי ביטוי בסגנון העיצוב. למרות שבכל מקרה מדובר על ספה שהמבנה שלה הוא פינתי ולא רגיל, עדיין קיימים פערים משמעותיים בין המאפיינים של סגנון עיצוב מודרני, כפרי, קלאסי וכן הלאה. בכל אחד מההקשרים האלה, בודקים היטב לא רק מה המבנה של כל ספה – אלא עד כמה העיצוב הכללי שלה מתכתב עם המטרות שאותן רוצים להשיג בחלל הפנים של הבית בכלל ובסלון הספציפי בפרט.

עוד הבדל בין סוגים של ספות פינתיות הוא במחיר. פערי מחירים של עשרות אחוזים הם כיום חלק בלתי נפרד מהתחום של עיצוב פנים, אבל זה בולט בעיקר אם מתמקדים בקטגוריה של ספות פינתיות. אז למרות שמדובר על אותה קטגוריה עם ספות שחולקות את אותן תכונות, עדיין קיימים פערי מחירים כאלה. מכאן והלאה, מתעוררת השאלה מה בעצם גורם לפערי המחירים ומדוע יש אותם.

סיבות לפערי מחירים בין סוגים שונים של ספות פינתיות

הסיבה העיקרית לכך שקיימים פערי מחירים גבוהים יחסית בין סוגים שונים של ספות פינתיות קשורה לאיכות שלהן. היות וכמעט כל סוג של ספה כזו מייצרים מחומרי גלם מעט אחרים, יש פערים באיכות וברמת הדיוק. אבל ככל שהרמה יותר איכותית והספה יותר עמידה, כך סביר להניח שהמחיר שלה יעלה.

אז מצד אחד, רכישת ספות פינתיות ואיכותיות תעלה יותר כסף מאשר קניית ספות רגילות. מצד שני, זו השקעה משתלמת לטווח ארוך. לכן, הדרך הנכונה לבחור ספות פינתיות היא להתייחס אל המחיר רק כחלק מהשיקולים.

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010