כתבות נבחרות

חתונה בטבע
חתונות בטבע - הכי מיוחד שיש

בעוד שתחום האירועים בארץ מציע היום יותר ויותר אפשרויות לחגיגות, זוכות חתונות בטבע לפופולאריות רבה.  זוגות מתחתנים כבר לא רוצים סתם אולם חתונות, גם המפואר ביותר שביניהם ומחפשים יותר ספייס, מתחם לאירוע אשר ירגש את האורחים ויעצים את החוויה.

גם אם הפקת חתונה בטבע עשויה להיות יקרה יותר מאשר שכירת מקום שגרתי, זוגות רבים לא מוותרים על התחושה הטבעית והתפאורה המושלמת של אימא טבע. ישנם זוגות שבוחרים להתחתן במדבר, כמו שעשו זאת אבות אבותינו עוד לפני אלפי שנים ויש כאלה המעדיפים את הסגנון המודרני יותר כמו חתונה על יאכטה או חתונה בספארי.


חתונה בטבע – השכרת ציוד


חתונה בטבע זוהי הפקה הדורשת התייחסות רצינית כלפי כל מרכיבי האירוע: החל מארגון מקומות ישיבה, אכילה, רחבת הריקודים, חנייה לאורחים ועד לאלמנטים כמו עיצוב, אווירה ואטרקציות.

בעלי השמחה יוכלו לפנות אל חברת הפקה שתדאג לכל הפרטים ותאפשר להם לחגוג בראש שקט. כמו כן, זוג אחראי ואסרטיבי יוכל לדאוג לכל באופן עצמאי. במקרה כזה ניתן לפנות לאחת מהחברות המציעות השכרת ציוד לאירועים ולשכור את כל מה שצריך: אוהלים, פופים, תאורה, שולחנות, כיסאות, דוכני מזון ואפילו שירותים ניידים. כל שנותר לבני הזוג לעשות הוא לבחור טבעות נישואין ובגדים מושלמים.


חתונה בטבע – בחירת המקום

חתונה בטבע זוהי האפשרות הנפלאה והייחודית לחגוג את המאורע הכה חשוב בחיי כל זוג. מה יכול להיות קסום יותר מטקס חתונה הנערך בשקיעה בנמל של יפו העתיקה ומה יכול להיות רומנטי יותר מטקס חתונה על רקע זריחה ציורית במדבר יהודה, אם כי מדובר על שעות בוקר קצת מוקדמות מדי.

מגוון האפשרויות העומדות היום בפני הזוגות הן רבות וכדי לבחור את המקום הטוב ביותר עבורכם, תמיד רצוי לעשות זאת על בסיס של התרשמות אישית. כן, בין אם המקום הוצע לכם על ידי חברת הפקות ובין אם שמעתם עליו מחברים, רצוי שתבקרו בו ותתרשמו מה הוא כולל, מה הוא מציע והאם לאורחים שלהם לא יהיה קשה להגיע אליו.


חתונה בטבע – רעיונות מקוריים

לכל החפצים בחתונה בין עצי זית בהרי ירושלים, במקום שומם על פסגת הר במדבר יהודה או על צוק מעל חוף הים, תהיה להם חתונה בטבע כפתרון המושלם.

בישראל קיים מגוון עצום של אפשריות לחגוג את החתונה, הכל תלוי בתקציב ובסגנון החוגגים. כך למשל, המקומות הפופולאריים בצפון הם גוש משגב, צומת צלמון, יחיעם, בדרום – מצדה, ים המלח, חוות שבדרון ואילו במרכז הארץ – קיסריה, יפו, מזכרת בתיה ונאות קדומים.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010