כתבות נבחרות

בוק בת מצווה
מזל טוב!!! בת המצווה של הילדה שלכם מגיע ואתם בטח חושבים איך עוד אפשר להפתיע אותה. את הנוער של היום קשה מאוד להפתיע, יש להם כמעט את הכל, ובכל זאת, בטוח ישנה מתנה מקורית, כזו שתשאיר חותם לעוד הרבה שנים שאפשר להביא להם... והאמת שיש - בוק בת מצווה! בוק בת מצווה הינו מתנה שכל נערת בת מצווה חולמת לקבל. בוק בת מצווה מאפשר לנערת בת המצווה להרגיש כמו דוגמנית אמיתית לכמה שעות.בסיום הצילומים תקבל הנערה סט תמונות מרהיבות מהצילומים. לפני האירוע חשוב מאוד לעבור איפור כלות מקצועי וללבוש שמלות ערב כדאי שהתמונות יצאו מושלמות!


בוק בת מצווה – מזכרת לכל החיים

להבדיל מהרבה מתנות שאנחנו מהר מאוד שוכחים מעצם קיומן, בוק בת מצווה נשאר איתנו לעוד שנים רבות. בת מצווה הינו אירוע של פעם בחיים, אף אחת לא תהיה עוד פעם בת 12 ובוק הבת מצווה הינו הזדמנות נהדרת להסתכל בתמונות בעוד כמה שנים ולהיזכר בתקופה הזאת. הדבר היפה הוא שאתם יכולים לעשות את הכל בהפתעה, דמיינו לעצמכם את תגובתה של נערת הבת מצווה כאשר תבשרו לה שבעוד כמה שעות היא נוסעת לכמה שעות של צילומים בסטודיו לצילום של צלם מקצועי? היו בטוחים שאפשר יהיה אפשר לשמוע את צעקות השמחה שלה עד מטולה.

בוק בת מצווה – מתנה של פעם בחיים


יש כיום עשרות צלמים, המתמחים בצילום בוק בת מצווה. מתוך כל הצלמים עליכם לבחור צלם אחד שיופקד על היקר מכל – בוק בת המצווה של ילדתכם. ישנם מספר פרמטרים מרכזיים בבחירת צלם לבוק בת מצווה: בשיחה המקדימה עם הצלם תשאלו אותו לגבי הלוקיישן של הצילומים, איפה הם יצולמו, בחוץ? בסטודיו? האם אפשר לבחור לוקיישן אחר? ככל שהצלם יהיה ורסטילי יותר כך המגוון של התמונות יהיה גדול יותר. לאחר מכן תבדקו את סגנון הצילום שלו, לכל צלם סגנון צילום שונה, יש כאלה שמעדיפים צילומים אמנותיים יותר, אחרים שהולכים על קונספט מקורי ועוד.

בוק בת מצווה – בחרו את הטוב ביותר!

זכרו שהתמונות שיצולמו לבוק בת המצווה של בתכם הולכות להתפרסם! הבת שלכם לא תשמור את התמונות לעצמה ואין ספק שהן יופיעו בהמשך בדף הפייסבוק שלה. לכן, אל תחסכו במציאת צלם מקצועי, בעל רזומה עשיר בצילומי בוק בת מצווה. בסופו של דבר, מסיבת בת המצווה היא המסיבה של הילדה שלכם. בוק בת מצווה הינה מתנה מרגשת ויפה שתוכלו להעניק לבתכם ביום המיוחד שלה.בהצלחה!
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010