כתבות נבחרות

ג'קוזי

איך לבחור ג'קוזי יוקרתי לבית?

כאשר אתם חושבים על הבית שלכם, סביר להניח שאתם תמיד רוצים לחזור אליו על מנת להשיל מעליכם את כל מאורעות היום, ולהתפנק בכל מיני דברים שאפשר לעשות רק בבית. אחד מן המוצרים שהפכו בשנים האחרונות לשם נרדף של פינוק לבית מעבר לבניית בריכות בטון הוא לא אחר מאשר ג'קוזי ספא. ג'קוזי ספא יוקרתי הוא כבר מזמן לא רק נחלתם של מכוני הספא והצימרים, אנשים רבים מגלים את הג'קוזי ספא הענק ורוכשים אחד לביתם. ג'קוזי ספא אפשר להתקין בחדר רחצה גדול במיוחד, בחצר או אפילו במרפסת אם היא גדולה מספיק. למה חשוב לשים לב כשרוכשים ג'קוזי ספא לבית?


צריכת החשמל

ג'קוזי ספא יוקרתי צורך לא מעט חשמל, פעולת השאיבה של המים, החימום שלהם ויצירת הסילונים בתוך המים דורשת דיי הרבה חשמל. אם ברצונכם לחסוך בחשמל כדאי למאוד להביט במפרט הטכני של הג'קוזי שאתם עומדים לרכוש ולוודא כי הוא לא צורך יותר חשמל מכפי שאתם מוכנים לשלם. אחת הדרכים לחסוך בחשמל היא לוודא כי מד הטמפרטורה של המים תקין ומכוון לטמפרטורה הנמוכה ביותר האפשרית מבחינתכם. ירידה של מעלה אחת אפילו יכולה לחסוך מאות שקלים.


גודל הג'קוזי

ישנם כמה גדלים נפוצים של ג'קוזי כאשר הגדולים ביותר מתאימים למעל 8 איש. כשבוחרים ג'קוזי ספא יוקרתי לבית כדאי לקחת בחשבון קודם כל כמה אנשים תרצו שיכנסו לג'קוזי שלכם בכל פעם ואילו פיצ'רים חשוב לכם שיהיו למשל ספסלי ישיבה בתוך המים. אם נקשר זאת לצריכת החשמל מהסעיף הקודם הרי שרצוי לקחת את הג'קוזי הקטן ביותר האפשרי.


פרמטרים נוספים בבחירת ג'קוזי לבית

אחד הנושאים שחשוב מאוד לשים לב אליהם היא מערכת שאיבת המים. בג'קוזי ספא יוקרתי ישנה מערכת שתפקידה לרוקן את המים ו/או לעשות סירקולציה שלהם. מערכות אלו שואבות את המים בחוזקה מן הג'קוזי. אם פתחי השאיבה ממוקמים בתחתית הג'קוזי הם עלולים להיות מסוכנים לילדים שכן שיערות ראשם עשויות להיתפס. רצוי מאוד לבחור ג'קוזי עם מערכת שאיבה ברמת חוזק בינונית שפתחיה נמצאים בחלקים העליונים של הג'קוזי.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010