כתבות נבחרות

מרכבים למשאיות
סוגי מרכבים למשאיות

יש מספר סוגים פופולאריים של מרכבים למשאיות אשר משמשים גורמים מקצועיים בענפי התעשייה, החקלאות, המסחר, היבוא ועוד. יש חשיבות גדולה לאיכות המרכב בו מדובר משום שהוא משפיע על יכולת השינוע של סחורה וציוד בצורה משמעותית ביותר. ככל שהמרכב גדול ואיכותי יותר, כך ניתן ליהנות ממנו לצרכים רבים ומגוונים ביותר ללא כל צל של ספק. לפני שרוכשים מרכבים חדשים או מרכבים של משאיות יד שניה הרי שמן הסתם באופן טבעי מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע כאלה ואחרים אשר וודאי מכירים את התחום, לבדוק את המפרט הטכני, ולוודא כי מדובר על מוצר אמין וטוב בסופו של דבר.

מרכב סגור ומרכב פתוח

הסוג הראשון של מרכבים למשאיות הוא מרכב סגור. זה הוא מרכב עם מעטפת עשויה מפרופיל אלומיניום אשר מיוצר בנפרד ומותאם באופן ספציפי. בדרך כלל ניתן להזמין את גג המרכב מחומר בשם FST או FCOL. ההבדלים הם בעיקר במבנה, בעובי ובאפשרות לצנן ולקרר את הטמפרטורה הפנימית בצורה מוצלחת. סוג שני של מרכב הוא המרכב הפתוח. במרכב כזה יש רצפת מתכת עבה למדי, את הדלתות ניתן להזמין באופציות שונות והקיר הקדמי עשוי מתכת עם אפשרות לחלון סורג במידת הצורך.

היתרונות של מרכב וילונות ומרכב קל

מרכב וילונות משמש משאיות בכל הגדלים. את הרצפה של מרכב וילונות אפשר להזמין בשתי אופציות שונות, הדפנות עשויות מוילון PVC והפרופיל במעטפת מיוצר באורך מיוחד ולא סטנדרטי, וזאת על מנת למנוע מפתח ללא עמודים. לבסוף, כדאי לציין מרכבים למשאיות אשר ניחנים ברצפת אלומיניום ומשקל קל. דפנות המרכב מצליחות לשמור על הפונקציונאליות הדרושה ולנצל משקל סגולי נמוך ונוח.

איך בוחרים מרכבים בצורה מוצלחת למדי?

לסיכום, ניתן לומר כי מרכבים למשאיות כמו אגזוזים מוצעים בסוגים שונים על מנת להקל על הלקוח. כל מי שמשתמש במשאית זקוק למרכב כל שהוא מסוג מסוים כזה או אחר, ועל כן צריך לבחור את המוצר אשר מתאים לו. בחירה מוצלחת תלויה בהגדרה של צרכים ודרישות, השוואה בין סוגי מרכבים וקבלת הצעת מחיר משתלמת מנציגיה של חברה אמינה ומקצועית ביותר בתחום זה.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010