כתבות נבחרות

ניקיון דירות חדשות
מה צריך לעשות כשעוברים לדירה חדשה?
עוברים לדירה חדשה? יש כמה דברים שכדאי לזכור לעשות..
המעבר לדירה חדשה טומן בחובו התרגשות אך גם לא מעט עבודה. רבים מחשיבים את מעבר הדירה ככאב ראש אחד גדול, ומעדיפים לסיים איתו כמה שיותר מוקדם. המשימות השונות הכרוכות במעבר דירה הן אכן מעמיסות, בעיקר כאשר אנו צריכים להקדיש להן זמן רב, בין שלל משימות היום-יום הרגילות שלנו. את המשימות השונות נוכל לעשות כמובן בעצמנו, וזו ברירת המחדל. אך בין אם אנו עסוקים במיוחד, או שאין ביכולתנו לבצע את המשימות לבד מכל סיבה שהיא – תמיד ניתן להיעזר בשירותי חברת ניקיון בתים מיוחדת המתמחות במשימות השונות.

אריזה – לא רק לארוז את החפצים, אלא לסנן ולמיין אותם!

אריזת החפצים היא אולי המשימה הרצינית והגדולה ביותר במסגרת מעבר דירה. שימו לב, רבים חושבים כי אריזת הדירה כוללת אך ורק אריזת החפצים לתוך ארגזים. עם זאת, מומלץ ביותר לנצל את הזמן האריזה לטובת סינון ומיון החפצים הקיימים. לכולנו יש בבית שלל חפצים בהם אין אנו עושים שימוש, וזו הזדמנות טובה להפתר מהם.

ניקיון – ניקיון דירות חדשות לפני המעבר!

ניקיון דירות חדשות אולי לוקח רק יום או יומיים, תלוי אם מזמינים גם פוליש לרצפה או לא - פוליש הוא חשוב ומומלץ במיוחד. כאשר עוברים דירה, תמיד מעוניינים לנקות אותה לפני העברת החפצים. הדירה ריקה, ללא חפצים ורהיטים, ולכן קל הרבה יותר לנקות אותה. בנוסף, נרצה להתחיל את החיים בדירה החדשה כאשר היא נקייה כמה שאפשר. ניקיון דירות חדשות שונה מעט מניקיון דירות בהן מתגוררים כיוון שהדירה ריקה לגמרי ודרוש ניקיון יסודי הרבה יותר. לכן אם אין ביכולתכם לנקות לבד או שאתם מעוניינים לקבל עזרה, כדאי לפנות לחברת ניקיון המתמחה ניקיון דירות חדשות. חברה המספקת שירותי ניקיון דירות חדשות תשלח אל הדירה איש מקצוע אשר יבצע בעצמו את הניקיונות, בתאריך המתואם איתכם מראש. 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010