כתבות נבחרות

עו"ד פלילי
מי הוא עו"ד פלילי טוב?

עו"ד הוא איש מקצוע היכול לייצג נאשמים במשפטים ובשורה ארוכה של נושאי חוק ומשפט שונים, כאשר כמובן יש לתת את הדעת לכך, כי לא כל עורך דין יכול לתת מענה בכל תחום משפטי שהוא, אלא שכל עורך דין הוא מומחה בחום מסוים של משפט, וצריך לדעת לפנות רק אל עורך דין אשר עוסק בתחום אשר לו אתם נדרשים. ניקח לדוגמה את התחום של עו"ד פלילי.

עו"ד פלילי חייב להיות בעל כישורים רבים ותכונות אופי מיוחדות אשר יאפשרו לו לתפקד כנדרש ממנו בתחום הפליל, למשל במקרה של חנינה. לא כל עו"ד פלילי המציג עצמו ככזה אשר יודע לטפל בתיק שלכם ויש לבדוק היטב אודות עו"ד פלילי כדי להיות בטוחים כי הוא אכן מתמחה בתחום שלכם ויש לו הצלחות מוכחות. כדי להבין מי הוא עו"ד פלילי טוב יש לעקוב אחר הדברים הבאים:

עו"ד פלילי מנוסה

עורך דין פלילי חייב להיות בעל נסיון ואל תתפשרו על עו"ד פלילי צעיר ונטול נסיון גם אם המחיר שלו מאד מפתה. עברה פלילית איננה דבר פשוט ויש צורך להיעזר עם עו"ד פלילי מנוסה, שכל שיפור במצבכם שיגרום לו יוכל להיות מכריע. בנוסף, עו"ד פלילי צריך להיות זמין לכם כל הזמן. והדגש הוא על כל הזמן, לא חלק מהזמן אלא כל הזמן. עו"ד פלילי צריך להיות בעל תודעת שירות גבוהה שזמינותו היא חלק ממנה, וכן מחוייבות מלאה ללקוח שלו.

עו"ד פלילי ממשרד גדול וותיק


אם אתם רוצים לעבוד עם משרד גדול וותיק הדבר יכול להיות מאד מומלץ, אבל עליכם לדעת מי מטפל בתיק שלכם באופן אישי ומי מבכירי המשרד מלווה אותו. אסור לתת לתיק שלכם ליפול בין הכסאות בגלל גודלו של המשרד.

הצעות חלופיות של עו"ד פלילי

חשוב מאד לדעת כי העורך דין שבחרתם יכול להציע לכם גם חלופות למקרה שהגישה שלו לא מצליחה במשפט שלכם. עו"ד פלילי טוב ידע להציע כמה חלופות עוד לפני שהתחיל המשפט ולעבור לחלופה יותר טובה עם התפתחות בלתי צפוייה במהלך המשפט.
.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010