כתבות נבחרות

עורך דין מקרקעין
העבודה המשפטית של עורך דין מקרקעין הינה יסודית ומקיפה ביותר

הקטגוריה של עורכי דין מכילה קשת רחבה ומגוונת ביותר של עורכי דין, וביניהם עורכי דין בתחום המשפחה, התחום האזרחי, התאגידי, המסחרי וגם המקרקעין. יחד עם זאת, תחום המקרקעין נחשב לאחד מן התחומים הרב – תחומיים והמורכבים ביותר. בטח כאשר דיני המקרקעין כוללים בתוכם היבטים מאין ספור תחומים משפטיים. לא בכדי אומרים, כי, העבודה המשפטית של עורך דין מקרקעין הינה יסודית ומקיפה ביותר. על כן בעת ביצוע כל עסקת מקרקעין כזו או אחרת יש צורך בעו"ד מקצועי.

עורך דין מקרקעין מטפל בכל התחומים המשפטיים הבאים

בדיקה מקיפה של הזכויות המשפטיות בנכס / בדיקה מקיפה של פירוש הזכויות אשר נמכרו ביחד עם נכס מקרקעין כזה או אחר / הובלת תהליך מכירה של נכס ללא כל עיכול ושיעבוד / בדיקת תוכניות הבנייה והעבודה כפי שהן אמורות לבוא לידי ביטוי במסגרת שטח או מבנה מסוים / בירור ובדיקת מיסוי הנכס ועוד. במילים אחרות, עורך דין מקרקעין מטפל בכל התחומים המשפטיים אשר משיקים לסוגיית מקרקעין אפשרית. בנוסף, עורך דין מקרקעין מלווה כל לקוח אפשרי, מאדם פרטי ועד חברות בנייה קבלניות וגופים מממנים.

כל 'תיק' מקרקעין חייב בליווי והובלה משפטיים של עורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין מעניק את שירותיו המקצועיים לא רק לכל סוגי הלקוחות, אלא בעבור כל 'תיק' מקרקעין אפשרי, קטן כגדול. בין התיקים הנפוצים ביותר בתחום המקרקעין ניתן למצוא את הבאים: קניית דירה ובית יד ראשונה מקבלן, מכירה וקנייה של מגרשים, ייצוג ברכישה מכינוס נכסים ועוד. באופן מובן ביותר, כל 'תיק' מקרקעין חייב בליווי והובלה משפטיים של עורך דין מקרקעין.

יש לבחור אך ורק עורך דין מקרקעין בעל רזומה וניסיון

התמחות בתחום המקרקעין הינה תנאי סף ראשון בעת שכירת שירותיו של עורך דין מקרקעין. יחד עם זאת, יש לבחור אך ורק עורך דין מקרקעין בעל רזומה וניסיון, בטח כאשר עבודתו כולל התנהלות מול וועדות בנייה, רשויות מקומיות, קבלנים, רשות המיסים, הוצאה לפועל במקרה הצורך ועוד. גם חברות השקעות גדולות כגון אקסיום נעזרות בעורך דין מקרקעין למטרות שונות.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010