כתבות נבחרות

צימרים
מתכננים את החופשה החלומית?

כשאנחנו חושבים על המילה צימר, ישר עולות בראשנו תמונות של בקתת עץ חלומית, עם דשא ירוק וערסל בחוץ, ג'קוזי מפנק, כוס יין, ובילוי זוגי מהסרטים... אנחנו יושבים שעות מול האינטרנט ומחפשים מבין כל אלפי הצימרים היפים שראינו את הצימר האידיאלי בשבילנו, וכשאנחנו מוצאים ומתפללים שהצימר פנוי בתאריכים שקבענו, אין מאושרים מאיתנו. אך לרוע מזלנו, מה שאנחנו רואים בתמונות באינטרנט, לא תמיד תואם את המציאות, ולא פעם אנו מוצאים עצמנו פשוט מאוכזבים מהצימר, שהורס לנו את כל החופשה, ובכלל לא תואם את הציפיות שהיו לנו.

איך בוחרים צימרים יפים?


כשאנחנו משוטטים ומחפשים צימרים יפים בהם נוכל להעביר סוף שבוע מפנק ורומנטי, אנחנו רואים עשרות סוגים שלהם ברחבי האינטרנט, בכל מיני מקומות קסומים, המבטיחים לנו חוויות מסעירות. חשוב לדעת כי מה שאנחנו רואים בתמונות הוא לא שיקוף אמיתי של צורה או גודל, וזו הסיבה שאנחנו לעיתים מתאכזבים כשאנחנו מגיעים לצימר. ההבדל בין צימרים יפים לבין צימרים בינוניים מבחינה אסתטית, הוא שאת הצימרים היפים באמת, בעלי הצימר ישמחו להראות במגוון רחב של תמונות באתר, ובמגוון זוויות, ואף יוסיפו צילום וידיאו (מעין סיור וירטואלי) כי אין להם מה להסתיר מהלקוחות, בניגוד לבעלי צימרים קטנים ומעוצבים ברמה פחות טובה, שלא יהיו הרבה תמונות באתר הפרסומי.


צימרים יפים


איך יודעים מהו צימר טוב?


צימר טוב מתבטא ביופיו, גודלו, מיקומו, ניקיונו, רמת ההשקעה של בעלי הצימר בפינוקים, ובאיכות הבנייה והריהוט. צימרים יפים ואיכותיים, מאופיינים בכך שהם נמצאים במקום שקט ורחב ידיים כמו בחירת צימרים גמלא, צימרים במצדה או צימרים דיסקרטיים ללא ריחות מהכפר שיעיבו על השמחה או חס וחלילה כל מיני רעשים בלילה. הצימרים היפים בדרך כלל גדולים ומעוצבים בקפידה. אנחנו מרגישים עם הגיענו בתחושת חמימות וכיף גדול, ויודעים שכל מה שבא לנו זה להישאר שם ולא לצאת.


מהנמוך לגבוה: איזה צימר נקבל ובאיזה מחיר

ממוצע המחיר עבור צימרים מפנקים ומושקעים מבחינה ויזואלית, הוא בסביבות ה- 900 ₪ ללילה לזוג, וכולל את כל האטרקציות הרגילות בצימר ואף יותר מכך. לעומת זאת, צימרים ברמה בינונית יעלו בממוצע 500 ₪ ללילה. בתחום הצימרים המחיר כן קובע וההשקעה, במרבית המקרים, משתלמת.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010