כתבות נבחרות

קורס צילום
קורס צילום | אלדד צפיר

מי מאיתנו לא אוהב לצלם? בשנים האחרונות עם עליית הפייסבוק והאפשרות להעלות תמונות, אנחנו לא מפסיקים לצלם כל הזמן: בחתונות, ימי הולדת, טיולים, הופעות, ערב עם חברים משחקי כדורגל ועוד ועוד. אז אם אנחנו מצלמים כל כך הרבה ונהנים מכל רגע, למה שלא ניקח קורס צילום ונלמד לצלם באמת כמו שצריך?


קורס צילום – כלי חשוב בעידן הפייסבוק

כיום, כאשר הרושם החיצוני כל כך קובע, ועד שמישהו שם תמונת פרופיל פייסבוק הוא מצלם לפחות 100 תמונות הגיע הזמן שניקח את האחריות לידיים. בעזרת קורס צילום תדעו איך לצלם תמונת פרופיל שתחמיא לכם. איך לצלם את הצד שמחמיא לכם? באיזו תאורה עדיף להצטלם? האם עדיף לצלם עם זום או בלי זום? מה המרחק המומלץ? אלו הם רק חלק מהשאלות עליהן תקבלו תשובות בקורס צילום.המטרה הגדולה של לימודי צילום היא לתת לכם את המפתחות על מנת שתדעו להתאים את הצילום לסיטואציה. למשל, איך אתם מצלמים תמונה שתיראה הכי טבעי ולא מאולץ? ישנן טכניקות צילום מסוימות בעזרתן ניתן ליצור את המציאות כפי שאתם רוצים. קורס הצילום נותן לכם את הכלים לצילום שיהיה בשליטה שלכם.


קורס צילום
תמונה: אתר הקורסים של טל ישראל - www.talisrael.co.il

קורס צילום - העשרה

תמיד אהבתם לצלם ולא היה לכם עם מי לדבר על זה? קורס צילום למתחילים זה בדיוק המקום בשבילכם! בקורס צילום תוכלו לפגוש אנשים כמוכם, שאוהבים את הצילום, רוצים לדעת עוד ותמיד צמאים לקבל עוד מידע אודות הכלי הנהדר הזה. מעבר למפגש המרענן עם חבר'ה שמתעניינים בצילום בדיוק כמוכם, תקבלו כלים טכניים שיעזרו לכם להיות צלמים טובים יותר. קורס צילום למתחילים כולל בתוכו את כל הידע הנדרש להפקת צילומים מרהיבים בארץ ובחו"ל. קורסי מסוג זה כוללים יציאה לשטח, סדנאות שטח ומפגשים מהנים. פשוט כדאי.   ניתן להירשם אל קורס צילום בערים רבות בארץ, ניתן להרשם קורס צילום בתל אביב, קורס צילום בירושלים, קורס צילום ברחובות, קורס צילום בבאר שבע ועוד.


קורס צילום – לפני הטיול הגדול

אחד הדברים היעילים ביותר לפני הטיול הגדול למזרח/דרום אמריקה הוא לקחת קורס צילום. במהלך הטיול כל הזמן מצלמים: נופים מדהימים, חוויות אקסטרים,משחקי כדורגל ועוד. קורס צילום לפני הטיול יאפשר לכם, ביתר קלות, "לתפוס את הרגע". המושג" לתפוס את הרגע" אינו קלישאה. הידע שתצברו במהלך הקורס כמו למשל: איך לצלם בתנועה, איך מומלץ לצלם בע"ח או נופים, יהיה מאוד רלוונטי במהלך הטיול כאשר תרצו לצלם. במקום שתצלמו 10 פעמים את אותה תמונה עד שהיא תצא כמו שצריך אתם תצלמו8 רק פעם או פעמיים. שווה, לא?


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010