כתבות נבחרות

קייטרינג לחברות
סוגים מגוונים של קייטרינג לחברות

אתם לא מזמינים קייטרינג רק כאשר יש לכם שמחה משפחתית או אירוע אישי. כיום, התחום של קייטרינג לחברות הפך להיות מפותח מאוד בארץ. יש נטייה גדולה של רוב הישראלים להזמין קייטרינג לחברות בכל הארץ, כי אותן חברות בעצם כבר מבינות מזה זמן רב, כי לעתים יש לבצע השקות שונות, פגישות גדולות עם משקיעים כאלה ואחרים, או לערוך ימי גיבוש מיוחדים לכל עובדי החברה. בכל אחד מן המצבים הללו, נדרש להזמין שירות של קייטרינג לחברות על מנת לספק בצורה האיכותית ביותר את החלק הקולינארי של המפגש וליצור אווירה נעימה של שפע והרבה טעמים טובים במלוא הנדיבות וברמת אירוח גבוהה במיוחד.

 

כיבוד קל ואיכותי 

אם הכיבוד לאירועים אישיים מבוסס על תפריט עצום עם מספר מנות, הרי שהמקרה של קייטרינג לחברות הוא מתוחכם יותר. הקייטרינג שיוגש צריך להישאר במסגרת הכיבוד הקל, אך להיות משביע, טעים ומיוחד מאד. לכן, אפשר למצוא היום שילובים מפתיעים מאד. תוכלו להזמין לדוגמה קייטרינג שמשלב בין כריכונים, סלסילות של מאפים מתוקים ומלוחים, קערות של עוגיות בראוניז, וכל זה בשילוב עם קוקטייל אלכוהולי ושתייה קלה.

 

מתאים מאוד לארוחות בוקר

חשוב מאד להבין, ששירות של קייטרינג לאירועים עבור חברות יכול להתאים בצורה מושלמת לעסקים שרוצים לערוך אירועים מיוחדים בשעות הבוקר. אפשר שמדובר ברצון שלכם לשבור שגרה, לערוך חגיגה מיוחדת בתוך החברה (כמו פתיחת שנה, או חג כלשהו או אפילו שמחה אישית של אחד מעובדי המשרד). השילוב שהצגנו בפסקה הקודמת, הוא נהדר למי שרוצה לפתוח את הבוקר בצורה מושלמת.

 

אידיאלי גם לישיבות

כמו כן, קייטרינג לחברות יכול להיות מושלם לישיבות גדולות וחגיגיות של החברה שלכם. אם לדוגמה מדובר על הישיבה החודשית שבה נפגשים כל עובדי החברה ביחד עם הדירקטוריון - אפשר להזמין קייטרינג שמבוסס על מגשי אירוח יוקרתיים. זוהי כמובן רק הצעה אחת, ואתם יכולים להזמין קייטרינג איכותי לכל אירוע ומועד במסגרת העסק שלכם. האפשרויות הן מגוונות מאד, ואתם יכולים להרכיב היום תפריט שיהיה עשיר בטעמים ובסגנונות.

               

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010