כתבות נבחרות

הכנה לGMAT
מבחן הGMAT הוא מבחן הקבלה המרכזי המסנן מועמדים המבקשים להתקבל ללימודי תואר שני במנהל עסקים, בארץ ובעולם כולו. מדובר במבחן המתמקד בהערכת כישורים די בסיסיים שאינם מתרכזים בתחום דעת אחד.

הכנה לGMAT- כיצד להתכונן לקראת המבחן?
לאור העובדה שמבחן הGMAT בוחן כישורים כמו כישורים אנליטיים, כישורים מתמטיים, יכולת התבטאות והתנסחות, היגיון וחשיבה משולבת, מתעורר קושי להתכונן לקראת המבחן שכן לא מדובר במבחן הבוחן ידע תיאורטי או מעשי בתחום דעת מסוים, אלא כישורים שנבנים לאורך זמן ושקשה לדעת איך לחדד ולשפר אותם באופן עצמאי. מכאן, אחת הדרכים המרכזיות במסגרתן ניתן להתכונן לקראת מבחן הGMAT היא לקחת קורסים מכינים, אשר מומחים בשיפור כישורים ומעבירים את התלמידים תהליך למידה והטמעה של יכולות וגישה לסוג השאלות שנוכל למצוא במבחן הGMAT. ניתן למצוא קורסים רבים מטעם חברות רבות, ביניהן חברות קורסי הפסיכומטרי למשל, המציעות קורסי הכנה לקראת מבחן הGMAT וגם קורס GRE.

קורסי הכנה לקראת מבחן הGMAT
מרבית הקורסים המכינים לקראת מבחן הGMAT בישראל אורכים כ-100 שעות פרונטאליות בסך הכול ועלותם עומדת על בין 2,800-5,000 שקלים. חלק מהקורסים מציעים מגוון תוכנות מקוונות שמטרתן תרגול נוסף וחזרה על החומר וכמובן, גם חוברות ומבחני סימולציה שמטרתם להכין את הנבחן לקראת המבחן. בבחירת קורס הכנה לGMAT, מומלץ לבחור בקורס שיהיה לנו פשוט לעמוד בדרישותיו מבחינת הגעה למפגשים ושיעורי הבית. יש להתאים את הקורס לאורח וסגנון חיינו על מנת שאפשר יהיה לנצלו בצורה המיטבית ולהפיק ממנו את המרב.

חשיבות ההצלחה במבחן הGMAT
מבחן הGMAT עשוי להיות הסיבה המכרעת בגינה תתקבלו או לא, לתואר שני במנהל עסקים. לאלו החושקים בתואר זה כדאי להשקיע בהכנה לGMAT ולהבטיח את הצלחתם במבחן כבד המשקל.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010