כתבות נבחרות

שולחן מנהלים

שולחן מנהלים - חשוב להרגיש טוב במהלך העבודה

שולחן מנהלים הינו שולחן עליו אתם הולכים לבלות שעות רבות במהלך היום. כאשר אתם הולכים לבחור שולחן מנהלים למשרד החדש שלכם או לחדר העבודה הפרטי בבית, מומלץ לקחת בחשבון מספר פרמטרים עיקריים וביניהם: נוחות, עיצוב יפה ועמידות לאורך זמן. במאמר שלפניכם נראה איך שלושת הפרמטרים באים לידי ביטוי בבחירת שולחן מנהלים נוחה, קלה ונכונה יותר.

נוחות

הפרמטר הראשון בבחירת שולחן מנהלים הוא הנוחות. כמו כל פריט ריהוט משרדי, שולחן מנהלים חייב להיות מותאם בדיוק למידותיכם. אם תבחרו שולחן מנהלים שאינו נוח אתם תצטערו על זה ותרגישו זאת היטב בלילות הבאים בהם תסבלו מכאבי גב בלתי פוסקים. אתם הולכים לבלות סביב שולחן מנהלים מספר שעות לא מבוטל מידי יום ולכן ישנה חשיבות עליונה בכך שהתנאים יהיו אופטימאליים עבורכם. השולחן במשרד מתפקד גם בתור שולחן כתיבה, ולכן הנוחות חשובה כל כך.

עיצוב

עיצוב של שולחן מנהלים הינו פרמטר חשוב. איזה אופי אתם רוצים לשוות למשרד שלכם? אופי צעיר וקליל או אולי אופי שמרני וישן? באמצעות עיצוב של שולחן מנהלים תוכלו לקבל את האווירה הרצויה בחדר. חשוב מאוד שתאהבו ותזדהו עם העיצוב של השולחן משום שהוא למעשה מייצג אתכם ומחצין את האופי שלכם אל מול הלקוח או העובדים האחרים.

עמידות לאורך זמן

הפרמטר השלישי בבחירת שולחן מנהלים או ריהוט משרדי באופן כללי, הוא עמידות לאורך זמן. עמידות לאורך זמן הינו נדבך חשוב ביותר משום שבעזרתו תוכלו לחסוך כסף רב על החלפת ריהוט משרדי. כאשר אתם בוחרים שולחן מנהלים, תוודאו שהוא עמיד וחזק. שולחן מנהלים נוח ומעוצב יפה לא שווה כלום אם אינו מסוגל להחזיק פרק זמן ממושך בצורה תקינה.

חשיבות עליונה להרגשה טובה

לאחר שעברנו על שלושת הפרמטרים בעזרתם מומלץ לבחור שולחן מנהלים, ניתן לראות שרק שילוב של שלושת הפרמטרים גם יחד יאפשר לנו להרגיש טוב במהלך העבודה. את ההרגשה הטובה נקבל משום שהצלחנו לבחור גם שולחן כתיבה נוח, שמעוצב לפי הטעם שלנו וגם עמיד לאורך זמן. כיום, לא מעט אנשים מעדיפים את המראה החיצוני על פני השימוש הפונקציונאלי של הרהיט. מובן שמעשה זה הינו בזבזני ואינו נכון וזאת משום שכיום ישנו מגוון גדול של שולחנות מנהלים בהם ניתן למצוא את עמק השווה והאיזון בין הנוחות העיצוב היפה והשימוש הפונקציונאלי.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010