כתבות נבחרות

אוהלים בדרום
אוהלים בדרום – נופש במדבר

דרום הארץ על מדבריותיו, נופיו עוצרי הנשימה והטבע הייחודי של האזור הם המקום המושלם לחופשה. לא מפתיע אם כך שיותר ויותר אנשים מחפשים מקומות לחופשת אוהלים בדרום. מה האופציות למי שרוצה נופש אוהלים בדרום הארץ?

נופש באוהלים של מתחם אירוח

מתחמי אירוח הם אופציה נהדרת לכל מי שרוצה נופש בדרום באווירה אוטנטית ועדיין לא מוכן להתארח בתנאי שדה. ישנם סוגים רבים של מתחמי אירוח בדרום כגון: אירוח אינדיאני באוהל, אירוח באוהל בדואי, חושות ואוהלים מסוגים שונים ועוד. במתחמים תוכלו למצוא כל מה שאתם צרכים כולל שירותים ומקלחות, מזנון ואפילו במקומות מסוימים אוהל ענק המשמש כחדר אוכל. מחיר הלינה נמוך משמעותית מזה של בית הארחה או בית מלון, כמו כן מתחמי אוהלים בדרום לרוב ממוקמים באזורים שקטים ומרוחקים – מושלמים לחופשה נינוחה באווירה מדברית.

אוהלים בדרום – מתחמי קק"ל

בחניונים של מתחמי קק"ל תוכלו להקים אוהל וליהנות מחופשת קמפינג אמתית ויחד עם זאת מהנוחות של מים זמינים ואבטחה. מתחמי הקרן הקיימת פזורים בכל אזור הדרום ופתוחים לקהל הרחב בתשלום סמלי. אם אתם רוצים גם לטייל באזור החניון כדאי לברר על מסלולי הטיולים מראש, אפשר אפילו להצטרף לסיור מודרך במבצר מצדה או טיול ג'יפים למשל. עבור משפחות עם ילדים שרוצות טיול אוהלים בדרום, מתחמי הקרן הקיימת הם האופציה המושלמת – ביטחון ונוחות מצד אחד וחווית קמפינג מצד שני. ישנן משפחות שמעדיפות לא ללון באוהלים ויכולות לבחור באופציה של צימרים למשפחות בדרום.

אוהלים בדרום – לינה בשטח פתוח


למעזים ולנועזים, הקמת אוהלים בדרום בשטח פתוח היא חלום מדברי שהתגשם. הטבע במדבר מזמין במיוחד בחודשי האביב והסתיו בהם מזג האוויר נעים ואין חשד לשיטפונות. כדי לישון בשטח המדברי חשוב להצטייד בציוד קמפינג מלא ולהישמר מחיות המדבר כגון נחשים ועקרבים. למי שלא מכיר את האזור היטב, מומלץ לא להתרחק מכבישים ראשיים וממקומות יישוב.

לינה בשטח פתוח מזמנת לכם חוויה יוצאת מן הכלל, אשר לא דומה לשום סוג אחר של נופש שתצאו אליו. הקרבה האמיתית אל הטבע מוסיפה ערך מוסף לחופשה, ומאפשרת לכם ליהנות לא רק מהניתוק מהשגרה, אלא גם מנגיעה ייחודית עם הטבע.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010