כתבות נבחרות

אטרקציות לאירועים

ספרתם את הימים, את השעות והדקות והנה הגיע האירוע לו חיכיתם וציפיתם! כולנו רוצים שהאירוע שלנו יהיה One In A Million ולשם כך אנו צריכים לחשוב על דרך מקורית ומיוחדת שתהפוך אותו להיות כזה. אטרקציות לאירועים משמחים - זה הפתרון!

כיום ניתן להוסיף לאירוע כל דבר העולה על רוחכם. חברות רבות המתמחות בנושא של אטרקציות לאירועים, בדגש על אטרקציות לימי הולדת - ישמחו לייעץ לכם ולספק לכם מידע על מגוון האפשרויות וההנאות שניתן להוסיף לאירוע. אירוע עם אטרקציה מיוחדת שגורמת הנאה רבה לכל האורחים הוא אירוע שלא שוכחים.


אטרקציות לאירועים – כיף וריגושים של פעם בחיים


לכל אירוע יש את האטרקציה המתאימה לאופי האירוע. ישנן אטרקציות לבת מצווה, מועדון לבת מצווה, אטרקציות לבר מצווה, חתונה או סתם יום הולדת. כמובן, שחובה גם להתאים את האטרקציה לגיל האורחים ולהתחשב בשיקול הכלכלי. אין גבול ליצירתיות וניתן לעשות הכול, כמובן בהתאם לבקשות ושיקולי בעל השמחה.

אטרקציות לאירועים משדרגות את האירוע ומעלות אותו מדרגה אחת למעלה. אטרקציות לאירועים משמחים ניתן להזמין אצל חברות רבות המתעסקות בנושא ודואגים לכל פרטי ההפקה מהפרט הכי חשוב ועד לפרט הכי שולי. האטרקציות שהכי תופסות היום בשוק הם: עמדת גימיקים זוהרים, תא צילום לאירועים, עמדות מולטימדיה לאירועים, תא צילום, שולחנות משחק, מופעי אש למיניהם, הדפסה על מוצרים וחלוקתם כמזכרת לאורחים, עיצוב בבלונים, מתקנים מתנפחיםמתנפחים לילדים ועוד.

כמובן שחובה לבדוק כי לחברה שממנה שכרתם את האטרקציה יש ביטוח ואישורים להפקת אירועים המוניים וכמו כן, רצוי לוודא כי המוצרים שאותם היא מספקת הינם בטיחותיים לחלוטין ועומדים בתקן.


אטרקציות לאירועים - לקוחות מספרים:

ש' מגבעת שמואל מספרת: בני הבכור היה חולה מספר שנים במחלה קשה אשר מנעה ממנו חיי חברה, טיולים ובכלל הנאות של בני גילו. לפני מספר חודשים הוא החלים לחלוטין לשמחתנו הרבה וערכנו לו מסיבת הודיה שמחה ומרגשת.

רצינו להפוך את המסיבה לאירוע שנזכור לתמיד, לאירוע שילווה אותנו בהמשך החיים ויזכיר לנו תמיד עד כמה ברי מזל אנחנו. הזמנו אטרקציות לאירועים המתאימות לבני גילו של בני, החברים נהנו והשתוללו ובני היקר שמח כל כך. הרבה זמן לא ראינו אצלו שמחה עצומה שכזו. בשבילי, רק החיוך שלו היה שווה את השקעה.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010