כתבות נבחרות

חשבונית לשכיר

עבור רבים, אשר גילו כי באפשרותם לעבוד ביותר ממקום עבודה אחד, ולהיות עצמאים ושכירים במקביל, זוהי בשורה מעודדת, אולם גם דורשת היערכות לוגיסטית מעט מורכבת, ואף הוצאות נוספות. אחת הדרישות משכיר שהינו גם עצמאי, היא לפתוח תיק עצמאי במע"מ, ולהוציא חשבוניות, או קבלות, בתלות בסוג העסק, בגין עבודתו. לעתים עובדה זו היא גורם מרתיע, בשל המסורבלות, וההתעסקות התמידית של השכיר, גם בניהול החשבוניות, דיווח לרשויות המס ועוד. שירות חשבונית לשכיר נועד בדיוק לאלו הרוצים ליהנות משני העולמות, לפעול בתור עצמאי שכיר ומבלי שייאלצו להתרוצץ בין רשויות המס, לפתוח תיקים במע"מ, ולדאוג לכל הביורוקרטיה והלוגיסטיקה הנדרשים.

שירות חשבונית לשכיר- עכשיו אפשר להתחיל לעבוד

שירות חשבונית לשכיר מנהל למעשה את כל תחום החשבוניות עבור העסק שהקים השכיר, ובעצם הופך להיות המעסיק של אותו העצמאי. באופן זה, אותו עוסק פטור 2013 לפי חוקי מדינת ישראל - הופך לשכיר בעסק של עצמו אשר מנוהל על ידי השירות הזה, מקבל תלוש משכורת ולא מתחייב לנהל תיק עצמאי. נותן השירות של חשבונית לשכיר, גובה בגין שירות זה, עמלה בסך של כחמישה אחוזים מההכנסות של העסק.

לעומתו של עוסק מורשה בישראל, לעוסק פטור מאפשרת חופשיות רבה יותר מול הרשויות ואת זה ניתן לנצל לטובה. עוסק פטור יוכל למזער את ההתנהלות הביורקרטית השוטפת ולהפעיל שירות חשבונית לשכיר באופן ייחודי.

חירות של עצמאי, עם משכורת של שכיר

היתרונות בשירות חשבונית לשכיר הם רבים: העצמאי, יכול לעבוד כבעל עסק, אולם בלי כל כאב הראש וההתעסקות בלהיות עצמאי. בדרך זו נמנעת בירוקרטיה רבה, בהתרוצצות בין רשויות המס השונות, ניתן למצוא לקוחות חדשים לעסק, ולעבוד בתור עצמאי שהינו למעשה שכיר, אין התעסקות בהפקת חשבוניות, אותה מפיקה החברה, הנותנת את השירות, ואם הינכם שכירים, שרק מדי פעם עושים עבודות מזדמנות כעצמאים, זהו פתרון מושלם עבורכם.

לבחור את השירות המתאים

אם החלטתם לבחור בשירות של חשבונית לשכיר, חשוב שתוודאו כי מדובר בחברה רצינית, עם מוניטין גבוה, ויכולת מתן שירות מקצועי ומקיף, ובעיקר על פי חוק. ודאו מי החברה, מי לקוחותיה, בקשו לקבל שמות ממליצים, וכי כל ההסכם יהיה מעוגן בחוזה כתוב. חשוב מאד שתשוו בין הצעות של מספר חברות בתחום, על מנת שתוכלו לבחור בבטחה שנראית לכם המקצועית ביותר כדי שתטפל בענייניכם הפיננסים בצורה הטובה ביותר.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010