כתבות נבחרות

יועצת פנג שואי
פנג שואי - עשה ואל תעשה

אם החלטתם לשפץ את ביתכם או סתם לשנות את האווירה בבית או במשרד, לאחר שפתאום הבנתם כי "משהו לא עובד" ואתם לא מצליחים לפרוש כנפיים ולעוף, אולי יועצת פנג שואי יכולה לסייע לכם בבעיה. יועצת פנג שואי הכתובת הטובה ביותר לכל מי שרוצה להשפיע באופן חיובי על עצמו ועל כל בני הבית, תוך הפיכתו לבית חם ואוהב המשרה על דייריו ביטחון, שלווה ושמחה.


יועצי פנג שואי – מובילים אותנו לחיים הטובים

ההוצאה שלנו על הבית היא ההוצאה המשמעותיות ביותר בחיינו - אנחנו לוקחים משכנתא, מתייעצים עם מעצב פנים, נעזרים באדריכלים ומשקיעים עוד שעות ארוכות מזמנינו על סידור וארגון הבית, הכל בשביל שלנו ולבני משפחתנו יהיה בית חם ואוהב. אומנם במרוץ אחרי הבית המושלם, אנו שוכחים לשים לב לפן אחר של הבית, הפן האנרגטי. זהו פן לא פחות חשוב מאחיו החומרי ודורש התייחסות ראויה בהתאם.

בסין קוראים לזה תורת הפאנג שואי - יועצי פנג שואי שמגיעים לביתו של הלקוח דואגים "לעצב" את האנרגיה הביתית ולהעניק לה "מראה" ייחודי. אך לא רק בסין, תורת הפנג שואי נפוצה היום בכל העולם ומיליוני אנשים מתבססים על עקרונותיה בעת תכנון בתים ומשרדים.


יועצת פנג שואי אצלכם בבית

יועצת פנג שואי זהו אחד הפתרונות הנפלאים ליצירת אנרגיה חיובית אצלכם בבית. בעזרתה תוכלו למקם את ילדיכם בחדרים המעניקים אנרגיית בריאות וצמיחה, תוכלו לדאוג שהבית יתמלא באנרגיות של שפע ואהבה ותוכלו למנוע מאנרגיות שליליות להיכנס לביתכם.

למעשה, יחד עם יועצת פנג שואי תוכלו ליצור סביבת מגורים שלווה, תומכת והרמונית וגם לגרום לבני המשפחה להרגיש הכי בטוחים ומאושרים. לדוגמא, אם אתם משפצים את הבית הישן, יועצת פנג שואי תמליץ על צבעים, חדרי שינה מעוצבים, רהיטים, בריכות נוי או קישוטים דקורטיביים כמו מוצרי פנג שואי מסין שיוכלו גם לסייע ברמה האנרגטית. כשאתם קונים דירה חדשה היועצת תציע לכם את הסידור האופטימאלי לבית וכשאתם בוחרים מגרש לבנייה היועצת תדע היכן מרכז השפע המומלץ.


יועצת פנג שואי אצלכם בעבודה

יועצת פנג שואי יכולה לסייע רבות להשגת תוצאות יעילות בסביבה העסקית. למעשה, עקרונות של תורת הפנג שואי יכולים לעזור לקבל תמורות רצויות בזירה העסקית. היום ארגונים בינלאומיים רבים כמון אורנג', מקדונלד'ס, דיסני ועוד אימצו בחום רב את תורת הפנג שואי ומיישמים אותה בסביבת עבודתם.

ובצדק – מנהלים ועובדים שנמצאים בסביבה אנרגטית נכונה מקבלים החלטות ביתר קלות, מתפקידים היטב בתנאי לחץ, יוצרים קשרים חברתיים חזקים, מצליחים לסגור יותר עסקאות ומתקדים יותר בעבודתם.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010