כתבות נבחרות

עורך דין נזיקין
עורך דין נזיקין מסייע לפגיעות בבית פרטי
כאשר אתם חווים תאונה או פגיעה בשטח ציבורי או במקום העבודה, או שמדובר על תאונת דרכים - ברור יותר את מי צריך לתבוע, ואנו פונים אל עורך דין נזיקין שיוכל לסייע לנו. אולם מה נעשה במצב שבו נפלנו בבית שלנו? מה נוכל לעשות במצב שבו נפלנו בבית של קרובי משפחה או חברים? ומה נעשה אם נפלנו בחניון של הבניין? בכל המקרים הללו של נזקי גוף, חובה לפנות אל עורך דין תאונות דרכים הנקרא גם עורך דין ביטוח חיים המומחה לנזיקין, שיסביר לכם היטב אילו פיצויים מגיעים לכם.

תמיד יש פיצוי
נתחיל ממצב שבו אתם נפגעתם בתוך הבית שלכם. לעתים, כשמדובר על דירות חדשות, עורך דין נזיקין יכול לסייע לכם להוכיח שמדובר על ליקוי בתוך הבית, ומדובר על אחריות של הקבלן אשר התרשל בעבודתו - כמו למשל מפגעים שנותרו בבית, תופעות של רטיבות שפגעו בבריאות שלכם, וכיו"ב. גם אם אין שום ליקוי אלא פשוט מדובר על תאונה בבית - חשוב לציין שבכל מקרה, אתם זכאים לקבל קצבת נכות כללית ולקבל פיצוי שמכונה דמי תאונה. תביעות אלו אפשר להגיש בעזרת עורך דין נזיקין למוסד לביטוח לאומי, וכך תוכלו לקבל פיצוי חד פעמי או קצבת נכות קבועה או זמנית, בהתאם לחומרת המצב. הדבר נכון שבעתיים עבור עקרות בית, בין אם הן מוכרות ככאלה ע"י הביטוח הלאומי ובין אם לא.

פגיעה בבתים של אחרים
במצב שבו נפגעתם בבית של אדם אחר - אפשר כמובן בעזרת עורך דין נזקי גוף להגיש נגדו תביעה, או במידה ויש לו ביטוח צד ג' - אפשר לתבוע את חברת הביטוח כאמור. כמו כן, חשוב מאד לציין שאם מדובר על פציעה בחניון, במעלית או בחדר המדרגות, אזי עורך דין נזיקין יוכל לסייע לכם בהגשת תביעה נגד ועד הבית, או לחילופין הדייר אשר השטח היה שייך לו.
במקרה של אובדן כושר עבודה בעקבות תאונות אלו יש לפנות אל עורך דין אובדן כושר עבודה.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010