כתבות נבחרות

תיקי עור
תיקי עור - כללי

תיקי עור היו נפוצים ושימושיים מאז ומעולם. בשנים האחרונות אומנם הומצאו תחליפים לעור הטבעי ונכנסו לאופנה תיקי בד ופלסטיק, אך תיקי עור ממשיכים לשמור על מעמדם היוקרתי והנחשק. היום אפשר למצוא בחנויות שלל דגמים, צבעים וסוגים של תיקי עור הנבדלים זה מזה בעיקר בייעודם: תיקים אופנתיים, תיקים לנסיעה, תיקים לאירועים, ארנקים, תיקים לבית ספר או לימודים, תיק למחשב נייד, תיקי עור למנהלים, תיקי צד ואפילו תיקי נשיאה לחיות מחמד, סטייל פריס הילטון.

גם קשת הצבעים שלהם מגוונת מאוד: לבנים, חומים, שחורים, אדומים, כחולים, ירוקים, ורודים, מנומרים, מעושנים. המחירים של תיקי עור מעט יקרים יותר ממחירי תיקים דמוי עור או תיקים מבד, אך אלה הם התיקים שיישמרו לאורך שנים רבות, והם יעידו עליכם כעל בעלי טעם טוב באופנה. תיקי עור איכותיים מקבלים אופי עם השנים!


תיקי עור


תיקי עור – תיק אופנתי לגברים


תיקי עור מיועדים לגברים ונשים כאחד, ובמיוחד לגברים במקצועות הבאים: אנשי עסקים, עורכי דין, רואי חשבון, סוכני ביטוח וכן הלאה. אלא שהיום מדובר באופנה של ממש, אופנה שפלשה גם לתחומים ולגברים במקצועות אחרים: ספרים, מעצבים, גרפיקאים, אנשי נדל"ן ואחרים. גם יצרניות התיקים הבינו את המגמה והחלו לייצר תיקי גברים בדגמים חדשים. אלה הם תיקים סולידיים וקלאסיים וגם תיקים אופנתיים: תיקי צד, תיקי עור למחשבים ניידים, תיקים לאירועים ועוד.

תיקי עור – תיק אופנתי לנשים

תיק עור לנשים הוא למעשה הפריט שחייב להיות בארונה של כל אישה. אפשר לצאת מהבית בלי מפתחות או בלי הטלפון הנייד, אך לצאת מהבית בלי תיק זה בלתי אפשרי. במיוחד אם את אשת עסקים רצינית את חייבת להגיע לפגישות עם תיק ראוי ומכובד. תיקי עור משדרים יוקרה ואיכות בלתי מתפשרת, שכן הם נשמרים לשנים ארוכות ויכולים אפילו לעבור בירושה מדור לדור. לתיק עור יש אופי! הרי היום, האופנה של תיקי וינטאג' חזרה ובגדול ותיקי עור של אימא או סבתא מתקבלים בברכה.

תיקי עור – תיק לימודים לילדים

תתפלאו, גם ילדים יכולים מאד ליהנות מתיקי עור. למרות שלא כל ההורים רוצים להשקיע כסף רב בתיקים לילדים, הרי הם תמיד ידאגו ללכלך אותם או לקרוע, אך אין ספק כי מדובר באיכות שהילדים כן ראויים לה. היום אפשר לראות יותר ויותר ילדים שהולכים עם תיקי עור: תיקי בית ספר, תיקי יציאה, תיקי גב, טרולים ועוד. התיקים של הילדים מעוטרים בדמויות אהובות מסרטים וסדרות ומגיעים בשלל צבעים ססגוניים.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010