כתבות נבחרות

קורס gmat
קורס gmat – כך תצליחו בחינה
בחינת gmatהיא הבחינה הקובעת לגבי סיכויי ההתקבלות ללימודי תואר שני במנהל עסקים בארץ ובעולם בכל המוסדות המובילים בתחום זה. הבחינה פותחה בארצות הברית והיא מקובלת כיום על יותר מ 1700 מוסדות לימוד אקדמאים לתארים מתקדמים. התקבלות ללימודי תואר שני מאפשרת לסטודנטים לבחור בין 3700 מסלולי לימודי שונים בתחום זה. החשיבות של ציון הבחינה היא מכרעת לגבי סיכויי ההתקבלות והיא חשובה יותר מציוני התואר הראשון, מהראיון האישי שכל אחד עובר ומהניסיון וההמלצות שהוא מביא עימו. לכן, קורס הכנה למבחן  gmat הוא הדבר החשוב ביותר שיש לעשותו כדי להתקבל ללימודים אלה.

בארץ קיימים 16 מוסדות לימוד לתואר שני במנהל עסקים וכולם דורשים עמידה במבחן זה בשילוב עם ציוני התואר הראשון כתנאי הכרחי להתקבל ללימודים אלה. במסגרת הלימודים מקבלים סיסמה אל פורום GMAT לש הקורס.

קורס gmat והבחינה
קורס gmat מכין את המועמדים לקראת הבחינה באופן ספציפי וממוקד ואף מעניק להם שיעורים פרטיים בGMAT לפי הצורך. הבחינה עצמה בנוייה משני חלקים עיקריים וחלק שלישי. שני החלקים העיקריים הם חלק מילולי וחלק כמותי והחלק הנוסף הוא בכתיבת שני מאמרים אנליטיים באנגלית. קורס gmat מכין את המועמדים להתמודד עם השאלות שנשאלות בחלקים העיקריים בצורה של שאלה עם חמש תשובות אפשרויות המופיעות על גבי צג מחשב שניצב מול כל נבחן בנפרד. כל שאלה מופיעה בנפרד ואין לחזור אחורנית כדי לענות על שאלות שלא נענו או כדי לתקן. כל פרק בחלקים אלה קצוב בזמן ויש לענות על השאלות במהירות ונכון. התוכנה מתחילה בשאלות ברמה בינונית לכל הנבחנים וההמשך תלוי בנבחן. אם ענה נכון יקבל שאלה ברמת קושי גבוהה יותר ולהיפך. ככל שיענה על יותר שאלות הרמת קושי גבוהה יותר ובמהירות גדולה יותר יהיה ציונו גבוהה יותר.

קורס עבור מבחן gmat מתרגל את המועמדים לבחינה לקראת עמידה בלחץ של זמנים ומעבר מהיר משאלה לשאלה וכן בקריאת טקסטים וכתיבת המאמרים הנדרשים בחלק השלישי.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010