כתבות נבחרות

טיולים מאורגנים לחו"ל
מאת: מתן בראל

כללי


טיול לחו"ל הוא אחת החוויות המדהימות ביותר שאדם יכול להרשות לעצמו. אנחנו לא רוצים להרגיש כלואים במקום שאנו חיים בו, ואם יש לנו את האפשרות לצאת לתקופה ולראות עולם, אז כל מה שנשאר הוא למצוא את היעד המתאים ואת הדיל הנכון.

יש כיום שתי אסכולות מרכזיות של טיולים מן הסוג הזה:

הצעירים - מדובר על טיולי תרמילאים של צעירים, לרוב משוחררים טריים מן הצבא, שמבקשים לעצמם תקופה ארוכה של מספר חודשים לפחות, באזור עם אווירה אחרת לגמרי, רגועה יותר, שלווה יותר, ההיפך ממה שהם עברו כחיילים.

מטיילים עם פחות ניסיון - האסכולה השנייה היא האסכולה שנחשבת למשפחתית יותר והיא מציגה את אותם טיולים מאורגנים לחו"ל וגם טיולי משפחות.

טיולים מאורגנים לחו


טיולים מאורגנים לחו"ל תמיד היו מבוקשים, ולאורך השנים נוספו עוד ועוד יעדים של טיולים. כאשר אנחנו רוצים לטוס, יש לנו מספר דרכים שאנו יכולים לבחור באמצעותן את היעדים שלנו. אנו יכולים להיכנס לאחת מסוכנויות הנסיעות ולברר לגבי טיולים מאורגנים לחו"ל ואנחנו יכולים גם להיכנס לאתרים מגוונים באינטרנט, שם ניתן לראות דילים מעניינים ביותר לטיולם אלו.

יעדים

לכל אחד יש את ההעדפה שלו, אך בהחלט מומלץ להשתמש בשתי הדרכים. בשנים עברו, הטיולים המאורגנים היו בעיקר לאירופה ולאירופה הקלאסית. אנשים רבים ביקשו לראות את המקומות היפים ביותר באירופה, ולחוות את האווירה ההיסטורית המרתקת של הבירות האירופאיות, בעיקר במערב היבשת. הטיולים היו בעיקר בספרד, צרפת, אנגליה, גרמניה, איטליה ועוד. כיום ניתן למצוא טיולים מאורגנים לפרו, טיולי ג'יפים בחו"ל, חופשות סקי, טיול מאורגן ליפן, טיול מאורגן לדרום אמריקה, טיולים בפירנאים, תופתעו לקבל הצעה של טיול מאורגן לדרום אפריקה, טנזניה, טיולים מאורגנים לארגנטינה, טיולים במרכז אמריקה כמו למשל טיול מאורגן לקובה, תוכלו להדרים ולצאת אל טיול מאורגן לברזיל ואפילו תמצאו טיול לאנטארקטיקה הרחוקה.

יעדים במזרח הרחוק

בשנים האחרונות החלה זליגה מן האסכולה הראשונה לזו השנייה. אמנם המבוגרים אינם מבקשים לעצמם טיולי תרמילאים של כמה חודשים במזרח הרחוק, אך בהחלט הם רוצים ליהנות ממה שיש למזרח להציע, במסגרת התנאים של טיולים מאורגנים לחו"ל. ישנן כיום חבילות מומלצות ביותר, כמו טיול לסין בקבוצות קטנות.

היום אנו יכולים לראות כי יעדים כמו טיול מאורגן לסין , לתאילנד או אפילו טיול מאורגן להודו, הפכו להיות מאוד פופולאריים בקרב ישראלים באשר הם, ללא קשר לגילאים. את הטיולים המאורגנים הללו ניתן למצוא בכל מיני דילים מעניינים, גם באמצעות סוכנויות הנסיעות השונות וגם באמצעות האינטרנט. את המידע ניתן למצוא בכל מקום.

לא חייבים לטוס

מי שלא מעוניין בטיסה, יכול לחשוב על שיט בספינת תענוגות. שיט מן הסוג הזה, יכול להיות גם במסגרת טיולים מאורגנים לחו"ל, משום שישנם דילים של שיט שנמשכים לאורך תקופה ארוכה יחסית, ובה אנו יכולים להגיע לכל מיני מקומות בעולם, שם אנו עוגנים בנמלים עיקריים ויכולים לטייל במקומות אליהם הגענו. ניתן גם לטייל ביחידות וגם כקבוצות.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010